Bodrum Hebil 157 de 2 milyon 750 bin Euro ya villa

Bodrum Hebil 157 de 2 milyon 750 bin Euro ya villa

Aytaç İnşaat tarafından yapılan Bodrum Hebil 157 projesi Mimar Alper Aytaç imzası taşıyor. 5 adet özel villa olarak tasarlanan projede evler 4+2 olarak yapılıyor.


Kategori: Yazlık
Asimetrik çizgileri geometrik formlarla buluşturan dekonstrüktivist mimarisiyle Bodrum’a yepyeni bir soluk getiren Hebil 157 projesi, 5 dönüm arazi üzerinde konumlandırılan 5 özel villadan oluşuyor. Projede evlerin fiyatları 2 milyon 750 bin Euro olarak belirlendi.
Hebil Koyu’nun dingin manzarasına bütünüyle hakim olan villalar, kendilerine özgü konumlarıyla manzaraya farklı açılardan bakıyor. Topraktan çıkıp toprağa dönen birer spiral gibi tasarlanan villalar, hemen arkalarında bulunan yoldan kesinlikle görülmüyor.
Farklı büyüklüklere  sahip olan Hebil 157 projesindeki villalar, özel yüzme havuzları ve yöresel bitki örtüsü ile donatılmış peyzajı, golf arabası ile 2 dakikada ulaşılabilen sahili ve yüzer iskelesi ile ayrıcalıklı bir yaşam keyfi sunuyor.
Evlerin cam cephesi tüm manzara ve ışığın içeri dolmasını sağlıyor.  Murano camından Scic marka mozaiklerle döşenen ve evin bahçe katındaki her odasından görülebilen 48 m2’lik havuz, asimetrik çizgisiyle adeta ufka doğru uzanıyor ve sonsuzluk hissi veriyor.

İnşaattan önce arazide var olan zeytin ağaçlarıyla yaratılan bahçe ise, villa sahiplerine huzurlu ve keyif dolu yaşamlarında rahat bir nefes aldırıyor. 
 
www.sothebysreality.com.tr
      0252 377 52 52

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.