Bodrum Bodrum Evleri nde 770 bin Euro ya yazlık

Bodrum Bodrum Evleri nde 770 bin Euro ya yazlık

Bilgili Holding imzasıyla Türkiye'nin en popüler yazlık beldesi Bodrum'da hayata geçirilen Bodrum Bodrum Evleri'nde yazlıkların fiyatları 310 bin Euro ile 770 bin Euro aralığında


Kategori: Yazlık

Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, W İstanbul, Ajia Hotel, West Blocks ve Akaretler Sıraevler projelerine imza atan Bilgili Holding, Bodrum Yalıkavak'ta BodrumBodrum Evleri projesini hayata geçiriyor. Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin gibi mimarların imzasını taşıyan Bodrum Bodrum projesinde  B, C ve D tiplerinin bahçeleri, terasları, balkonları, verandaları ve özel havuzları mevcut durumda.

4 farklı tipte 80 konuttan oluşan Bodrum Bodrum'da daireler ve villalar yer alıyor. Proje deniz sıfır konumda 26 bin metrekarelik alan kuruluyor.

Bodrum Bodrum projesinde 16 adet dubleks villanın kendilerine özel serinleme havuzu buluyor. B tipi evlerinin büyüklükleri 237 ile 266 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Tilkicik koyunun tüm manzarasına hakim D tipi evlerin alanları ise 251 metrekare ile 287 metrekare arasında değişiyor. 

C tipi evlerden 40 adet bulunuyor. Villaların alanları 237 metrekare ile 284 metrekare arasında değişiyor. BodrumBodrum Projesi’nde konutların fiyatları 310 bin Euro ile 770 bin Euro arasında değişiyor.
200 metre uzunluğunda kendine ait özel plajı olan BodrumBodrum projesinde evlerin içleri kadar dışına da önem gösteriliyor. Bodrumbodrum'daki yazlıklar yaz-kış oturulabilecek şekilde tasarlanıyor. Projede teslimler 2012 yılının Mayıs ayında gerçekleşecek.

0 212 381 22 22
www.bodrumbodrum.com.tr

.
© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.