Bodrum Biblos Centrum Evleri nde 400 bin liraya yazlık

Bodrum Biblos Centrum Evleri nde 400 bin liraya yazlık

Biblos İnşaat'ın hayat verdiği Bodrum Biblos Centrum Evleri'nde son 5 yazlığın satışı devam ediyor. Bu yazlıkların fiyatları 400 bin lira olarak belirlendi


Kategori: Yazlık

Türkiye'nin tatil cenneti olarak nitelendirilen Bodrum'da Biblos İnşaat'ın hayata geçirdiği Bodrum Biblos Centrum Evleri'nde satışı süren 5 adet yazlık bulunuyor.

Bodrum merkezde 11 dönüm alana kurulan Biblos Centrum Evleri projesindeki 28 konut deniz, doğa ve Bodrum Kalasi manzarasına sahip.

Butik bir proje olarak tasarlanan Bodrum Biblos Centrum Evleri'nde son yazlıklar 400 bin liraya satılıyor. Hemen teslim durumda olan projeden ev almak isteyenler 200 bin lira peşinat ödüyorlar. Kalan 200 bin liralık konut bedeli 60, 96 ve 120 aya kadar vadelendiriliyor. 120 ayda ödenecek aylık taksit 2.691 liradan başlıyor. Projede evler hemen teslim durumda.
Biblos Centrum projesinde 70 metrekare daireler ve 140 metrekare dubleksler yer alıyor. Barlar Sokağı, Halikarnar Balıkçısı ve Bodrum merkeze sadece 5 dakikalık mesafede bulunan Biblos Centrum projesinde yüzme havuzu, sauna, buhar odası ve kondisyon salonu yer alıyor. Ayrıca site sakinleri için açık ve kapalı otopark seçenekleri sunuluyor.
0530 520 85 15
http://www.biblos.com.tr/index.html

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.