Vazo Kule daire fiyatları!

Vazo Kule daire fiyatları!

Vazo Kule daire fiyatları minimum 179 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Dap Yapı Maltepe Projesi'nde 1+0, 1+1, 2+1 konut alternatifleri bulunuyor...


Kategori: Proje Detay
Firma: Dap Yapı
Proje: Dap Vazo Kule

''Dap Yapı'dan Milat''  sloganı ile satışları süren Vazo Kule projesi Anadolu Yakası'nda farklı ve dikkat çekici mimari tasarımı ile yükseliyor. Projenin yüzde 80'lik bölümü yeşil alanlara ayrılıyor.


Vazo Kule daire fiyatları, konum, cephe ve büyüklüklere değişiklik gösteriyor. 150 milyon TL yatırım ile konumlandırılan projede ticari alanlara da yer veriliyor. 


Dap Yapı'nın Hitit Dönemi'nden esinlenerek hayata geçirdiği Vazo Kule, 19 ve 22 kat yüksekliğine sahip 3 bloktan oluşuyor. Projede teslimler 2015 yılında yapılacak.


1+0, 1+1, 2+1 konu alternatifleri bulunan Vazo Kule Dap Yapı Konutları'nın büyüklükleri 45 metrekare ile 129 metrekare arasında değişiyor. Projenin arsa alanı 12 bin metrekare.


Vazo Kule daire fiyatları 179 bin TL'den başlıyor. 2 bloğu rezidans dairelere bir bloğu ise ofis alanlarına ayrılan projesinde otel konseptini Rotana işletiyor.


Vazo Kule daire fiyatları hakkında detaylı bilgiler için 444 33 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Gizem Çelik/Konutfırsatları.com
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.