Anasayfa / Konut / Seapearl Ataköy’de yarın denize sıfır brunch etkinliği!

Seapearl Ataköy’de yarın denize sıfır brunch etkinliği!

Kuzu Grup, Seapearl Ataköy’de yarın denize sıfır brunch etkinliği düzenliyor. Ekinlik saat 11:00’da başlayacak…


Ataköy sahilinde yükselen SeaPearl Ataköy, 127 bin metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. Prestijli bir yaşamın sunulduğu SeaPearl Ataköy’de 1.401 daire, 202 odalı otel ve 62 rezidans içeren Jumeirah ultra lüks otel bulunuyor.

Projede büyüklükleri 89 metrekare ile 398 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar daire tiplerine yer veriliyor.

Kesintisiz deniz manzarasına sahip SeaPearl Ataköy’de dairelerin metrekare birim fiyatı 8 bin dolardan başlıyor. Projede 631 daireden meydana gelen ilk etabın teslimleri Temmuz’da, ikinci etap teslimleri ise 2018’de gerçekleşecek.

1.200 metrekare sahil şeridine sahip SeaPearl Ataköy’de her bloğun kullanımına özel seyir adası, tenis kortu, deniz kenarı yürüyüş imkanı, fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları ve biyolojik gölet bulunuyor.

E-5 ve Basın Express yolu üzerinden TEM ile bağlantısı olan Seapearl Ataköy projesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 17, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 25, Ataköy Yat Limanı’na ise sadece 1 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Brunch etkinliği daveti

“İlkbahara güzel bir merhaba demek için bu pazar SeaPearl Ataköy’e gelin, Pelit tarafından hazırlanan çok özel ikramlarımızla dolu Brunch keyfinin ardından denize tam anlamıyla sıfır yaşamanın ayrıcalıklarını paylaşalım.”

Tarih: 23 Nisan 2017, Pazar
Saat: 11.00-14.30

Tel: 444 98 00
Web: http://www.seapearlatakoy.com/


İlginizi Çekebilir!

One Block Ümraniye daire fiyatları!

ONEBLOCK Projesi, İstanbul Ümraniye’de, Tepeüstü IKEA, Buyaka ve Meydan AVM’lerin bulunduğu adada yer alıyor. Beş adet ticari ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir