Anasayfa / Yeni Projeler / Özyurtlar Ödül İstanbul’da fiyatlar 179 bin TL’den başlıyor!

Özyurtlar Ödül İstanbul’da fiyatlar 179 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Esenyurt’ta Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Özyurtlar Ödül İstanbul’da fiyatlar 179 bin TL’den başlıyor. Projenin 36 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.


Sekiz blokta konut ve ticari birimlerden meydana gelen Ödül İstanbul projesinde ayrıca yüzme havuzu, sauna, fitness, çocuk oyun alanı, kapalı otopark gibi sosyal imkanlar bulunuyor.

2020 yılında teslim edilmesi planlanan Ödül İstanbul Özyurtlar projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor.

Ön satışa sunulan Ödül İstanbul Esenyurt ödeme planı kapsamında firma bünyesinde 50 aya kadar taksit fırsatı sunuluyor. Proje, Autopia’nın arkasında konumlanıyor.

Özyurtlar Ödül İstanbul’da peşin fiyatlar 179 bin TL’den başlıyor. Projede 2+1 daireler peşinde 299 bin TL’den 3+1 daireler ise peşinde 479 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

*Haberde kullanılan görsel Nlogo İstanbul’a aittir.

Tel: 0850 460 90 96
Web: http://www.ozyurtlar.com
Sedef Oral/Konutfirsatlari.com


İlginizi Çekebilir!

Akzirve Zeytinburnu Ambarlı Projesi 2020’de teslim! Yeni proje!

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Zeytinburnu Ambarlar’da yükselecek olan Akzirve Zeytinburnu Ambarlı projesi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor.Eğlencede ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir