Anasayfa / Konut / One Block Ümraniye daire fiyatları!

One Block Ümraniye daire fiyatları!

ONEBLOCK Projesi, İstanbul Ümraniye’de, Tepeüstü IKEA, Buyaka ve Meydan AVM’lerin bulunduğu adada yer alıyor. Beş adet ticari üniteye yer verilen One Block Ümraniye projesini 3 katı otopark olarak planlandı.


13 katlı tek blokta toplam 81 üniteden oluşuyor. Megasan ve Doa Yapı iş ortaklığı ile home+office projesi olarak inşa edilmekte olan One Block Evleri 1.500 metrekarelik ticari alana sahip.

Ümraniye Oneblock projesinde alıcılar ünitesini dilerse ev, dilerse de homeofis olarak kullanabiliyor. Projede üniteler 15 farklı tipte normal ve teraslı olarak tasarlanıyor.

One Block Ümraniye home officelerinin büyüklükleri 49 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. One Block prjoesi, Tepeüstünde; Alemdağ Caddesi ve Poligon Caddesinin tam kesişme noktasında yükseliyor.

Ümrnaiye One Block projesinde sıfır peşinat kampanyası uygulanıyor. Teslimleri Temmuz 2018 tarihinde yapılacak olan projede, fitness, toplantı salonu, vale gibi özellikler de bulunuyor.

One Block Ümraniye daire fiyatları!

49-96 metrekare arasındaki 1+1’lerin fiyatı 485 bin TL ila 960 bin TL
82-131 metrekare arasındaki 2+1’lerin fiyatı 813 bin TL ila 1 milyon 240 bin TL arasında değişiyor.
Son bir adet 112 metrekare 3+1 home ofis fiyatı 1 milyon 380 bin TL’den satışa sunuluyor.

One Block Ümraniye projesinde peşin ve kredili ödemede yüzde 10 indirim sağlanıyor. Natamam olarak teslim edilecek olan projede tamam olarak teslim edilmesi istenen home ofislerin fiyatları yüzde 4 fark ile satışa sunuluyor. Projede 3+1 home ofisin 43 metrekarelik teras alanı bulunuyor.

0216 363 9393
http://www.oneblock.com.tr/
Gizem Yılmaz/Konutfirsatlari.com


İlginizi Çekebilir!

Deluxia Park Kartal satış ofisi!

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Deluxia Park projesi, İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal’da inşa ediliyor. Deluxia ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir