Anasayfa / Manşet / Okkalar İnşaat’tan 4 yeni proje geliyor!

Okkalar İnşaat’tan 4 yeni proje geliyor!

Okkalar İnşaat’tan 4 yeni proje geliyor. Üçü İstanbul’da biri Konya’da hayata geçirilecek olan Okkalar İnşaat yeni projeleri “Arma” serisi adı altında toplanıyor.


Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde İstanbul’da, Arma Kent ise Konya’da olmak üzere inşa edilen yeni projeler 190 milyon TL yatırım bedeline sahip.

İstanbul’da bulunan Arma Menta, Arma Cadde ve Arma Modern projeleri Mart ayıyla birlikte satışa çıkarıldı. Projelerin tamamının satışının ise yıl sonuna kadar gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Arma Menta Evleri 450 bin TL’den başlıyor!

Arma Menta projesi, İstanbul Kartal’da 5 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. 22 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Arma Menta projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.

Toplam 158 daire ve 9 ticari birimden oluşan Arma Menta Kartal projesinde açık misafir otopark alanları, kapalı otopark, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, hamam, sauna, kış bahçesi, fitness ve buhar odası gibi sosyal imkanlar mevcut.

Kartal Soğanlık Yeni Mahallesi Balıkesir Caddesi’nde yer alan Arma Menta Evleri 2 blok şeklinde yükseliyor. Projedeki dairelerin fiyatları 450 bin TL’den başlıyor.

Arma Modern Evleri 500 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Maltepe’de yer alan Arma Modern projesi, 4 bin 155 metrekarelik inşaat alanında hayata geçiriliyor. 8 katlı tek blok olarak tasarlanan projede 95 metrekare 2+1’ler ve 105 metrekare 3+1’ler olmak üzere 32 daire bulunuyor.

1.338 metrekare arsa alanında yükselen Arma Modern Maltepe Evleri’nin fiyatları 500 bin TL’den başlayarak değişiklik gösteriyor.

Arma Cadde Evleri 1 milyon TL’den başlıyor!

İstanbul Kadıköy’de Göztepe Mahallesi’nde inşa edilen Arma Cadde projesi 2 bin 795 metrekare inşaat alanına sahip. 105 metrekare 2 oda 1 salon dairelerin bulunduğu proje 24 konuttan meydana geliyor. 12 katlı tek blok şeklinde tasarlanan Kadıköy Arma Cadde Evleri, 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Arma Kent Evleri 350 bin TL’den başlıyor!

Konya Selçuklu ilçesinde yükselen Arma kent projesi, 13 bin 464 metrekare arsa alanında yükseliyor. Toplam 230 daireden oluşan proje, 3 blok şeklinde tasarlandı. 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri bulunan Arma Kent Konya projesi, 53 bin 450 metrekare inşaat alanına sahip.

4 oda 1 salon dairelerde kat bahçesi de bulunan Arma Kent Konya projesinde ayrıca kameriyeler, süs bahçeleri, futbol ve basketbol sahası, kapalı fitness ve çocuk oyun alanları, yürüyüş alanı ve misafir araç parkı gibi pek çok sosyal donatı yer alıyor.

Tel: 0332 236 50 60
Web: http://www.okkalar.com/
Sedef Oral/Konutfirsatlari.com


İlginizi Çekebilir!

Akzirve Zeytinburnu Ambarlı Projesi 2020’de teslim! Yeni proje!

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Zeytinburnu Ambarlar’da yükselecek olan Akzirve Zeytinburnu Ambarlı projesi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor.Eğlencede ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir