Neo Göl Park İstanbul Evleri'nde 880 bin TL'ye!

Neo Göl Park İstanbul Evleri'nde 880 bin TL'ye!

Toplam altı mahalleden meydana gelen Neo Gölpark İstanbul Evleri'nin 4. mahallesi 2012 yılının Eylül ayında satışa sunuldu. Projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor...


Kategori: Konut
Firma: Neo Yapı
Proje: NeoGölpark İstanbul Evleri

Arnavutköy Bolluca'da Neo Yapı tarafından hayata geçirilen Neo Gölpark İstanbul Evleri, toplam altı mahalleden oluşuyor. Projenin 4. mahallesi geçtiğimiz Eylül ayında satışa çıkarıldı.


Neo Gölpark İstanbul Evleri'nin 1. mahallesi olan Limon Dalı Evleri ile 2. mahallesi olan Sakızlık Evleri sahiplerine teslim edildi ve yaşam başladı. Projenin 3. mahallesi olan Vişnelik Evleri'nin yüzde 80'i satıldı ve teslimleri Kasım 2013'te yapılacak.


Neo Gölpark İstanbul Evleri'nin 4. mahallesi olan Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Evleri'nin temeli yeni atıldı. Ve 4. mahalle 2012 yılının Eylül ayında satışa sunuldu.


Nar Çiçeği ve Kiraz Dalı Evleri'nde yer alacak olan konutların alanı 192 metrekare ila 378 metrekare arasında değişecek. Fiyatları ise 880 bin TL'den başlayıp, 2 milyon 41 bin TL'ye kadar yükseliyor.


2008 yılında temeli atılan Neo Göl Park İstanbul Evleri'nin tamamı 2015 yılında bitirilecek. Proje Avrupa Yakası'nda, Uskumruköy ve Yalıköy'e kadar uzanan kıyı şeridini kapsıyor.


İclal Süzgün/Konutfırsatları.com

© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.