Anasayfa / Manşet / Mint Çağlayan Evleri satışta!

Mint Çağlayan Evleri satışta!

Mint Yapı tarafından 14 katlı tek blok olarak tasarlanan Mint Çağlayan Evleri satışta. Projenin 2018 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Toplam 140 adet daireden meydana gelen Mint Çağlayan projesinde 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor. Dairelerin alanları ise 35 metrekare ile 111 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Metrekare birim fiyatı 6 bin 750 bin TL’den başlayan Mint Çağlayan Evleri satışta. Proje kapsamında lansmana özel, peşin alımlarda yüzde 15 indirim mevcut. Daireler Eylül 2018’de teslim edilecek.

Proje bünyesinde fitness merkezinden lounge alanına, otoparktan misafir odalarına kadar pek çok alternatif mekan bulunuyor.

İstanbul Mecidiyeköy metrobüs durağına 7 dakika yürüme mesafesinde yer alan Mint Çağlayan Evleri, Trump AVM ve Cevahir AVM’ye 10 dakika, yeni açılacak olan Çağlayan metro durağına ise 2 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Web: http://www.mint.ist/index.php
Tel: +90 212 288 00 00
Sedef Oral/Konutfirsatlari.com


İlginizi Çekebilir!

Akzirve Zeytinburnu Ambarlı Projesi 2020’de teslim! Yeni proje!

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Zeytinburnu Ambarlar’da yükselecek olan Akzirve Zeytinburnu Ambarlı projesi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor.Eğlencede ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir