Anasayfa / Ankara Projeleri / Merkez Ankara projesi Pasifik-Çiftay İnşaat imzasıyla yükselecek!

Merkez Ankara projesi Pasifik-Çiftay İnşaat imzasıyla yükselecek!

Ankara Yenimahalle’ye karma proje geliyor. Merkez Ankara projesi Pasifik-Çiftay İnşaat imzasıyla yükselecek. Projenin satışları bu yılın sonunda başlayacak.


ÇED raporu ve ruhsatı alınan Merkez Ankara projesi, 124 bin metrekare arsa alanında hayata geçirilecek. Projede voleybol, futbol ve basketbol sahası, fitness, Türk hamamı, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk parkı, açık-kapalı otopark, yürüyüş alanları ve sauna gibi pek çok sosyal imkan olacak.

Bu yılın sonunda satışa çıkacak olan Merkez Ankara projesinin 2020 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Projede toplam 2.020 daire ve 1.320 ticari birim bulunacak.

Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat, 1 milyon 350 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Merkez Ankara projesinin arsasını, Emlak Konut’un satışa açtığı EGO Garajı ihalesinden kazanmıştı.

Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri bulunan Pasifik Merkez Ankara projesinde alışveriş merkezi, ofisler, 313 odalı bir otel ve okul da yer alacak.

Ankara konut projeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tel: + 90 312 219 10 40 / 90 (312) 285 47 72
Web: http://www.ciftay.com.tr / www.pasifikinsaat.com.tr
Sedef Oral/Konutfirsatlari.com


İlginizi Çekebilir!

One Block Ümraniye daire fiyatları!

ONEBLOCK Projesi, İstanbul Ümraniye’de, Tepeüstü IKEA, Buyaka ve Meydan AVM’lerin bulunduğu adada yer alıyor. Beş adet ticari ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir