istanbul batışehir konutları

istanbul batışehir konutları

TEM otoyoluna cepheli olarak inşa edilen Batışehir; lanse edildiği Ağustos ayından itibaren 1.150 konut satarak bu alanda bir rekor kırdı. 100 bin metrekarelik yeşil alanın yer alacağı Batışehir’de 3 bin 123 daire yer alıyor.Batışehir İstanbul örnek daire!

İstanbul Bağcılar'de yükselen Batışehir İstanbul projesinde 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1 salon ve dubleks tipinde daire yer alıyor.2 etaptan oluşan Batışehir İstanbul Konutları Ege Yapı Group girişimi ile yükseliyor. Batışehir İstanbul ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Batışehir İstanbul 3305 adet daireden meydana geliyor. Batışehir İstanbul daire fiyatları:Stüdyo.Batışehir İstanbul daire fiyatları!

Batışehir İstanbul Evlerinde 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1 salon ve dubleks tipinde konut seçenekleri yer alıyor.Batışehir İstanbul daire fiyatları bilgisinden önce projeden bahsedelim. 3 etap halinde yükselen Batışehir İstanbul Evleri Ege Yapı Group tarafından İstanbul'un Bağcılar ilçesinde konumlandırılıyor.Batışehir İstanbul ödeme koşulları kapsamında firma bünyesinde sunulan ödeme seçeneklerinden.Batışehir iletişim!

Ege Yapı Group imzası ile yaşama geçirilen Batışehir İstanbul projesinde 3304 adet daire bulunuyor. Batışehir iletişim numarası ve adres bilgisi haberimizde yer alıyor.Banka kredisi kullanılarak veya firma bünyesinde sunulan ödeme seçeneklerinden yararlanılarak daire satın alınabilen Batışehir İstanbul Evleri Batışehir'de konumlandırılıyor.Bağcılar Batışehir İstanbul'da  1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1.Batışehir nerede?

3 bin 305 adet daireye yer verilen Batışehir projesi İstanbul'un Avrupa Yakasında yer alan Bağcılar ilçesinde konumlandırılıyor. Batışehir nerede sorusunun yanıtından önce projenin detaylarından bahsedelim.Satışların devam ettiği Batışehir İstanbul projesinde daireler 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1 salon ve dubleks tipinde tasarlandı.Banka kredisi kullanılarak daire satın alınabilen Batışehir.Batışehir satılık!

1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 4,5 oda 1 salon ve dubleks tipinde konutlardan oluşan Batışehir projesi Bağcılar'da inşa ediliyor. Batışehir satılık daire fiyatları haberimizin devamında yer alıyor. Satışların devam ettiği Batışehir projesinde 3.305 adet konut bulunuyor. Batışehir ödeme koşulları kapsamında yüzde 25 peşinat veriliyor, kalanı ise banka kredisi kullanılarak ödeniyor. Ayrıca.Batışehir örnek daire hazır!

İstanbul Bağcılar'da inşa edilen Batışehir; Ege Yapı Group, EPP, Emlak Konut ve TOKİ imzası taşıyor. Teslimleri Ağustos ayında başlayacak olan proje, 165 bin metrekare arsaya kuruluyor.Toplam 3 bin 250 daireye yer verilen Batışehir örnek daire hazır. Projede dairelerin yanı sıra ofisler, alışveriş merkezi ve otel de bulunuyor. 1+1'den 4,5+1'e kadar daire seçenekleri mevcut.Batışehir örnek daire 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde hazırlandı. Üç farklı etaba ayrılan projede dairelerin alanı minimum.Batışehir ne zaman teslim edilecek?

TOKİ, Emlak Konut, EPP ve Ege Yapı Group ortaklığında 165 bin metrekare arsa alanına kurulan Batışehir, İstanbul Bağcılar'da yer alıyor. 3 bin 250 daireden oluşan projede ofis, otel ve alışveriş merkezi de bulunuyor.Ege Yapı Batışehir 'de dairelerin büyüklüğü 47 metrekare ila 363 metrekare arasında farklılık gösteriyor. TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlanan projede 1+0'dan 4,5+1'e kadar daire tipleri yer alıyor.Batı Yaşam Panorama, Batı Yaşam Manzara ve Batı Rezidans olmak üzere.Batışehir ödeme planı!

Yaşamın bu yılın Ağustos ayında başlaması beklenen Batışehir, Ege Yapı Group imzası taşıyor. İstanbul Avrupa Yakası'nın Bağcılar ilçesinde yükselen projede toplam 3 bin 250 konuta yer veriliyor.Üç etap halinde yükselen Batışehir Bağcılar rezidans daireler, ofisler, otel ve alışveriş merkezinden meydana geliyor. Mimari yapısı ile dikkat çeken proje, 165 bin metrekare arazi üzerine kuruluyor.TEM Otoyolu'nun üzerinde hayat bulan Batışehir Ege Yapı 'da yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları,.Batışehir nasıl gidilir?

İstanbul Avrupa Yakası'nın Bağcılar ilçesinde yer alan Batışehir, TOKİ-Emlak Konut-EPP-Ege Yapı Group ortaklığında inşa ediliyor. Projede teslimlerin önümüzdeki Ağustos ayında başlaması bekleniyor.Arsa büyüklüğü 165 bin metrekare olan Batışehir Projesi, toplam 3 bin 250 konuttan meydana geliyor. Rezidans, ofis, otel ve alışveriş merkezinden oluşan projede 1+0'dan 4,5+1'e kadar seçenekler bulunuyor.3 etap halinde inşa edilen Batışehir Evleri 'nin sosyal ayrıcalıkları içerisinde;  Kapalı yüzme havuzu, fitness center, spa alanı, sauna, squash, basketbol,.BatıŞehir Premium Evleri 'nde 175 bin TL'ye!

İstanbul Bağcılar ilçesinde yapımına devam edilen BatıŞehir 'in 2013 yılının Ağustos ayında tamamlanması planlanıyor. Proje TOKİ, Emlak Konut GYO, EPP ve Ege Yapı Group ortaklığında yükseliyor.165 bin metrekare arsaya kurulan BatıŞehir Projesi, toplam 3 bin 250 adet konuttan meydana geliyor. Karma konsepte sahip olan proje rezidans, ofis ve otel konseptinden oluşuyor.BatıŞehir Projesi, BatıŞehir Premium olmak üzere farklı bir etaba ayrılıyor. Premium etabı rezidans dairelerden ve ofis alanlarından meydana geliyor.BatıŞehir.Ege Yapı Grup Batışehir bahar kampanyası! 175 bin TL'ye!

Ağustos 2013 tarihinde teslimleri gerçekleştirilecek olan Batışehir, Ege Yapı Group tarafından İstanbul Bağcılar'da inşa ediliyor. Örnek dairesi hazır olan proje, 3 bin 250 adet konuttan meydana geliyor.Ege Yapı Grup Batışehir 'de yaşam alanları Batı Yaşam Panorama, Batı Yaşam Manzara ve Batı Rezidans olmak üzere 3 ayrı bölüme ayrılıyor. Proje, 165 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanına kuruluyor.Ege Yapı Grup Batışehir bahar kampanyası na göre konutlar 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla.BatıŞehir Evleri 'nde 1.540 TL peşinatla! 742 TL taksitle!

İlk teslimlerin Ağustos 2013 tarihinde yapılması planlanan BatıŞehir, Ege Yapı Group-Emlak Konut-TOKİ ve EPP tarafından inşa ediliyor. İstanbul Bağcılar'da hayat bulan proje, karma konsept ile yükseliyor.Toplam 3 bin 250 daireden meydana gelecek olan BatıŞehir Evleri; Batı Yaşam Panorama, Batı Yaşam Manzara ve Batı Rezidans olmak üzere farklı bölümlere ayrılıyor. Proje, 165 bin metrekarelik alana kuruluyor.BatıŞehir Evleri 'nde alışveriş caddesi, spor merkezi, oyun alanları, eğitim kurumları, 24 saat resepsiyon, concierge.Batışehir fiyatlar!

TOKİ, Emlak Konut GYO, EPP ve Ege Yapı Group tarafından İstanbul Bağcılar'da yapımına devam edilen Batışehir, 800 milyon TL yatırımla yükseliyor. Projede 3 bin 250 adet konut yer alıyor.2013 yılının sonuna doğru yaşamın başlaması hedeflenen Batışehir, 165 bin metrekare arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Projede konutların alanı 38 ila 110 metrekare arasında farklılık gösteriyor.Batışehir fiyatlar!Batışehir fiyatlar rezidans dairelerde minimum 175 bin TL'den başlıyor, maksimum 425 bin TL'ye kadar yükseliyor. Batışehir.1 Şehir 1 Proje! BatıŞehir 'de 286 bin TL'ye!

EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da inşa ettiği Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi ödüllü Batışehir Projesi, eşsiz konumu, yatay mimari yapısı, sosyal olanaklarının yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ve yüzde 0,49’dan başlayan faiz oranları içeren “Bir Şehir, Bir Proje, Bir Büyük Fırsat” kampanyasıyla, yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görüyor.Batışehir’in sunduğu avantajlarla artık Konut Değiştirme VaktiBatışehir Projesi, “Bir Şehir, Bir Proje, Bir Büyük Fırsat” kampanyası kapsamında mevduatın artık yatırım aracı.Batışehir Premium ofis fiyatları 310 bin TL'den başlıyor!

TOKİ, Emlak Konut GYO, EPP ve Ege Yapı Group ortaklığında hayata geçirilen Batışehir, İstanbul Bağcılar'da yer alıyor. Üç etaptan meydana gelecek olan projede teslimlerin 2013 yılı içinde yapılması planlanıyor.Arsa alanı 165 bin metrekare olan Batışehir Bağcılar 'ın toplam inşaat alanı 772 bin metrekare, satılabilir alanı ise 319 bin metrekare. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar toplam 3 bin 516 adet daireye yer veriliyor.Batışehir Premium ofis fiyatları 310 bin TL'den başlıyor,  1.BatıŞehir'den 17 Şubat'a kadar ev alan Roma'ya gidiyor!

"BatıŞehir 'den ROMAntik teklif" sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında; Projeden 6-17 Şubat tarihleri arasında ev alan herkese Roma'da 4 gün sürecek çift kişilik tatil hediye ediliyor.Yüzde 1 KDV oranı uygulanan Batışehir Bağcılar 'ın ödeme planına göre yüzde 1 peşinat veriliyor. Kalanı için farklı ödeme alternatifleri sunuluyor. Buna göre Batışehir fiyat listesi şöyle;1+0 konutlar 188 bin TL'den, 1+1 konutlar 280 bin TL'den, 1,5+1 konutlar 524 bin TL'den, 2+1 konutlar 385.Ege Yapı Batışehir'de yüzde 1 KDV fırsatı! Yüzde 0,49 faiz oranı!

EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da inşa ettiği Avrupa’nın En İyi Karma Projesi ödüllü Batışehir Projesi, eşsiz konumu, yatay mimari yapısı, sosyal olanaklarının yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ve yüzde 0,49’dan başlayan faiz oranlarıyla yatırımcılara büyük bir fırsat sunuyor.Batışehir’in sunduğu avantajlarla artık Konut Değiştirme Vakti Maliye Bakanlığı’nın Gelir Vergisi Kanunu’nda gerçekleştirdiği değişiklik kapsamında bu yıldan itibaren konutlarda KDV oranları yüzde 18 üzerinden işlem görecek. Bu çerçevede, ruhsatını KDV oranları ile.Batışehir fiyatlarında son durum! 186 bin TL'ye!

EgeYapı Group tarafından 800 milyon TL’lik yatırımla İstanbul Bağcılar’da yükselen Batışehir Projesi, sahip olduğu çevreci uygulamalarıyla yatırımcılara birçok ayrıcalık sunarak sürdürülebilir bir yaşam vadediyor. Yaklaşık 100 bin metrekare açık ve yeşil alanın yer alacağı Avrupa’nın En İyi Karma Projesi Ödüllü Batışehir, tamamlandığında içinde 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak ve tasarımıyla da Türkiye’nin en iddialı projelerinden biri olacak.Yeşil çatı uygulaması ile yeşil alan kullanımı artırıldıAçık ve kapalı yürüyüş –.Batışehir'de yüzde 1 peşinatla konut fırsatı! 186 bin TL'ye!

Ege Yapı Group, Emlak Konut GYO, TOKİ ve Emlak Pazarlama'nın işbirliği içerisinde hayat geçirdiği Batışehir, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde yükseliyor. Projede konut, rezidans ve ofis konseptlerine yer veriliyor.2013 yılı içerisinde teslimlerin yapılmaya başlanması hedeflenen Batışehir Bağcılar, 3 etap halinde yükseliyor. 165 bin metrekare arazi alanı üzerine kurulan proje, karma bir konsept ile hayata geçiriliyor.772 bin metrekarelik kısmı inşaat alanı olan Bağcılar Batışehir'de toplam 3 bin 516 adet birime yer veriliyor..Batışehir Premium Konutları'nda 204 bin TL'ye!

Ege Yapı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama'nın ortak projesi olarak Bağcılar'da temeli atılan Batışehir, 3 etap halinde inşa ediliyor. Projenin Batışehir Premium etabında satışlar tüm hızıyla devam ediyor.Batı Yaşam Manzara, Batı Yaşam Panorama ve Batı Rezidans olarak üç ayrı bölüme ayrılan Batı Şehir'de toplam 3 bin 148 adet daireye yer veriliyor. Projenin 100 bin metrekarelik kısmı yeşil alana ayrılıyor.Yüzde 20'lik bölümü yabancı yatırımcılara satılan Batışehir Premium Konutları'nın.Batı Şehir fiyat listesi! 186 bin TL'ye stüdyo konut!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Bağcılar ilçesinde yükselen Batışehir, TOKİ, Emlak Konut GYO, Emlak Pazarlama ve Ege Yapı Group tarafından hayata geçiriliyor. Avrupa'nın en iyi karma projesi ödülüne layık görülen Batışehir Projesi;  Batı Yaşam Panorama, Batı Yaşam Manzara ve Batı Rezidans olmak üzere üç bölüme ayrılıyor.Batışehir Bağcılar'da A-B-C-D-E-F bloklar, H1-H2-H3 bloklar, K1-K2-K3 bloklar ve G1-G2-G3 bloklar yer alıyor. 3 etap halinde inşa edilen proje toplam 3 bin 148 adet daireden meydana geliyor.100.© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.