konakkale çanakkale fiyatlar

konakkale çanakkale fiyatlar

Çanakkale boğazına nazır muhteşem mimarisiyle konakkale çanakkale fiyatlar 60 bin liradan başlıyor. Kepez de Makro & Torkam ortaklığı ile hayat bulan Konakkale Bosphorus projesi Ekim 2013 te sahiplerine kapılarını açacakKonakkale West fiyatları! 182 bin TL'ye!

Torkam İnşaat’ın Kırklareli’nde inşasına başladığı Konakkale West projesinin satışlarında yoğun talep yaşanıyor. 105.400 TL’den başlayan fiyatlarla %25’inin kısa sürede sahiplerini bulduğu projede 1. etap satışları tamamlandı. 2. etap satışları için de ön talepler alınıyor.Az katlı bir mimarinin tercih edildiği Konakkale West’te geniş ve ferah kullanım alanları sunan 106 daire yer alıyor. Peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir yaşam alanı sunan proje 5 katlı 5 bloktan meydana geliyor. Konakkale.Konakkale Bosphorus'ta 150 bin TL'ye 2+1 dubleks!

Çanakkale Kepez'de Makrom İnşaat ile Torkam İnşaat İş Ortaklığı projesi olarak hayat bulan Konakkale Bosphorus, 30 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa ediliyor.2013 yılının Ağustos ayında teslimleri yapılacak olan Konakkale Bosphorus Çanakkale, 30 bin 815 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor. 10 bloktan meydana gelen projede toplam 237 adet konuta yer veriliyor.Konutların yanı sıra 8 tripleks villa ile 8 ticari biriminde yer aldığı Çanakkale Konakkale Bosphorus'un yüzde 85'lik kısmı yeşil.Konakkale Bosphorus satışa çıktı 60 bin liradan başlayan fiyatlarla

Çanakkale'de Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) hasılat paylaşımı yöntemiyle yapılan ilk projesi olma özelliğini taşıyan Konakkale Bosphorus projesinde satış süreci başladı. Projenin lansmanı 19 Ekim Çarşamba günü yapıldı. Makro İnşaat ve Torkam İnşaat İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bosphorus Konakkale Evleri'nde ev fiyatları 60 bin liradan başlıyor, 300 bin liraya kadar yükseliyor. Konakkale Bosphorus'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yanı sıra 2+1, 3+1, 4+1.Konakkale Bosphorus! 4 karede Çanakkale Konak Kale Evleri

Konakkale Bosphorus'un ilk görüntüleri için tıklayınız... Çanakkale boğazına nazır Kepez’de 30 bin 815 metrekare arsa üzerinde nitelikli ve markalı bir konut projesi yükseliyor. Makro & Torkam İş Ortaklığıyla inşa edilen projenin, "boğazına kadar manzara..." konseptiyle, 28 Eylül Çarşamba günü Çanakkale’de düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarına ön tanıtımı yapıldı. Ekim ayında inşasına başlanacak Konakkale Bopshorus, Çanakkale'nin T.C. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) hasılat paylaşımı yöntemiyle yapılacak ilk.© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.