avrupa konutları tema park

avrupa konutları tema park

ABD nin en ünlü mimarlık ofislerinden biri olan Gensler in çizdiği İstanbul Tema Park projesinin görselleri ilk kez yayınlandı.Projenin görüntülerine ve proje ile ilgili en güncel haberlere sitemiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Tarlabaşı 360 Konutları 'nın metrekaresi 6 bin 500 dolara!

Çalık Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’nin ilk kentsel yenileme projesi, Tarlabaşı 360’da Kasım ayında yapılacak genel lansman öncesinde ofis ve rezidans bölümleri için beklenen ön talep dönemi başladı. Geçtiğimiz günlerde Avrupa’nın “En İyi Kentsel Yenileme” projesi seçilen Tarlabaşı 360’ın ön talep döneminde yatırımcılar ve İstanbul’un kalbinde yaşamayı hayal edenlerden büyük ilgi görmesi bekleniyor.Türkiye’de benzersiz bir örnek oluşturan ödüllü Tarlabaşı 360 projesi, İstanbul’un tam merkezinde, İstanbul’a yakışır bir yaşam sunmaya.Avrupa Konutları TEM 2'de metrekaresi 4 bin 600 TL!

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerini bünyesinde barındıran ve Artaş İnşaat tarafından konumlandırılan Avrupa Konutları TEM 2 projesi bugün satışa çıktı.Ortalama metrekare birim fiyatının 4 bin 600 liradan başladığı Avrupa Konutları TEM 2 projesi 3 bloktan oluşuyor. TEM yolunun üzerinde hayata geçirilen proje, ulaşım açısından büyük avantaj sunuyor. İçinde 414 konut ve 34 ticari ünitenin bulunduğu Avrupa.Avrupa Konutları TEM 2 Projesi'nin ilk fotoğrafı!

Markalı konut projeleri arasında; sürdürülebilir kalite anlayışıyla, sunduğu ayrıcalıklarla ve müşterisine sağladığı yüksek prim oranlarıyla dikkat çeken Avrupa Konutları, merakla beklenen projesini çok yakında lanse etmeye hazırlanıyor. Artaş Grubu tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları TEM 2, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı prensibi ile inşa ediliyor.Bugüne dek inşa ettiği 11 bin konutun ardından yeni projesi Avrupa Konutları TEM 2’nin startını veren Artaş Grubu, sektördeki yatırımlarını hızla devam.Topkapı Avrupa Konutları daire fiyatları!

100 bin metrekarelik inşaat alanı bulunan Avrupa Konutları Kale Topkapı Projesi'nde konutların yanı sıra ofis ve ticari alanlara da yer veriliyor. Projede bloklar 10 katlı olarak planlandı.Artaş İnşaat imzası taşıyan Kale Topkapı Avrupa Konutları toplam 700 daireden oluşuyor. Satışa çıkış tarihi Eylül ayı olarak belirlenen proje 40 bin metrekarelik alan üzerine konumlandırılıyor.Topkapı Avrupa Konutları daire fiyatlarıTopkapı Avrupa Konutları daire fiyatları ile ilgili bilgilere göre projede dairelerin metrekare birim fiyatı.Avrupa Konutları Topkapı fiyat!

Artaş İnşaat tarafından Avrupa Yakası Topkapı'da hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale Topkapı Evleri, 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede toplam 700 daireye yer veriliyor.100 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Avrupa Konutları Topkapı Projesi, 10 katlı 44 metre uzunluğa sahip bloklar halinde tasarlanıyor. Projede konutlar dışında, ofis ve ticari alanlara da bulunuyor.Avrupa Konutları Topkapı fiyatAvrupa Konutları Topkapı fiyat bilgileri doğrultusunda projede dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin TL'den.Avrupa Konutları Kale Topkapı'da metrekaresi 5 bin TL'ye!

Avrupa Konutları Kale Projesi, Topkapı'da Artaş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje 10 katlı ve  44 metre uzunluğa sahip bloklar halinde planlanan proje ile ilgili bilgiler 3 ay içerisinde netlik kazanacak.40 bin metrekarelik arazi alanı üzerine inşa edilecek olan Avrupa Konutları Kale Topkapı Evleri'nin inşaat alanı ise 100 bin metrekare olarak hesaplandı. Projede 60 bin metrekarelik alan otopark alanı olarak ayrılıyor.Eylül ayında satışa sunulması beklenen Avrupa Konutları Kale'de toplam 700'e.Orion Park Konutları'nda 136 bin TL'ye!

2 etap halinde planlanan Orion Park Projesi, 62 bin metrekarelik alan üzerine konumlandırılıyor. Topkapı İnşaat imzası taşıyan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri bulunuyor.Orion Park Konutları, 1+1'lerde 53 metrekare ile 3+1'lerde 136 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Esenyurt'ta hayat geçirilen projenin birinci etabında tüm daireler satıldı.Orion Park Evleri Esenyurt'ta 48 ay 0 faiz avantajı bulunuyor. Konutların yanı sıra 40 adet ticari alana da yer verilen projede 20 adet.Avrupa Konutları Ispartakule 3'te 3+1 ve 4+1'ler 316 bin TL'ye!

Ispartakule’nin son Avrupa Konutları markalı projesi Ispartakule 3’te hemen teslim, geniş ve ferah kullanım alanı sunan daireler satışa sunuldu.  Yaşamın başladığı Avrupa Konutları Ispartakule 3’te, 145 ile 153 metrekare arasında değişen 3+1’ler ve 171 metrekare büyüklüğündeki 4+1’ler 316.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.Alternatif ödeme planlarıyla satışların devam ettiği projede 120 aya kadar %0,69 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.AVRUPA KONUTLARI AYRICALIKLARIYLA YAŞAM DEVAM EDİYORBüyük kısmının sahiplerini bulduğu Avrupa Konutları Ispartakule 3’te,.Artaş Eclipse Maslak'ta metrekaresi 3 bin 250 dolara!

Avrupa Konutları markalı projeleriyle markalı konut sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Artaş Grubu, Maslak'ta hayata geçirdiği Eclipse Maslak projesiyle bölgede emsalsiz nitelikte bir projeye imza atıyor. 550 konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan projenin satışa çıkarılan dairelerinin büyük kısmı sahiplerini bulurken, projenin ofis alanları da yoğun ilgiyle satışa sunuldu.OFİSLERE AKILCI ÇÖZÜMLER SUNUYORKonutların 30'ar katlı iki kulede konumlandırıldığı projede, ofis alanları yatay bir düzlemde, en geniş kullanım alanını sunma.Sultan Konutları Beylikdüzü 'nde 160 bin TL'ye!

S Yapı imzası taşıyan Sultan Konutları Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası'nın Beylikdüzü ilçesinde hayat buluyor. Satışları devam eden projede konular sahiplerine hemen teslim ediliyor.Sultan Konutları Beylikdüzü 'nda 1+1 konutların alanı 60 metrekare ila 93 metrekare, 2+1 konutların alanı 93 metrekare ve 3+1 konutların alanı ise 140 metrekare.14 kat yüksekliğe sahip 2 adet blokta toplam 158 konuttan meydana gelen Sultan Konutları Beylikdüzü 'nde yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı ve.Avrupa Konutları Ispartakule 3'te Işık Okulları yükselecek!

İstanbul’un en büyük özel okul komplekslerinden biri olacak ve Ispartakule bölgesinin ilk koleji olacak Işık Okulları, Avrupa Konutları Ispartakule 3 bünyesinde inşa edilen 20 bin metrekarelik komplekste yer alacak.Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları’nın İstanbul’daki beşinci kampüsü, şehrin en nitelikli konut alanlarından biri olan ve  bir çok yatırımın merkezi haline gelen Ispartakule’de hizmet verecek. FMV Işık Okulları Ispartakule/Bahçeşehir Kampüsü, toplam üç konut projesi ile bölgenin gelişmesinde etkin rol alan Avrupa.Artaş Grubu Kayseri'de Radisson Blu Hotel ile yükseliyor!

İnşaat, perakende ve turizm sektörlerinde başarılı projelere imza atan Artaş Grubu, bünyesinde bulunan Best Western Plus The President Hotel ve Best Western Citadel Hotel’e Kayseri’de inşasına başladığı Radisson Blu Hotel’i de ekliyor.Kayseri’nin en yüksek ve en modern binası olarak öne çıkan otel, restoranı, balo ve konferans salonlarıyla şehrin ilklerini barındırıyor. 243 odadan oluşan Radisson Blu Hotel, Artaş Grubu’nun iştiraki Doruk Ticaret ve Yatırım tarafından hayata geçiriliyor.Çevreye duyarlı yapısıyla yeşil.Soyak Evostar Konutları'nda yüzde 1 peşinatla! 161 bin TL'ye!

2 etaptan oluşan Soyak Evostar Halkalı'da Soyak Yapı tarafından hayata geçirildi. 1+0'dan 3+1'e kadar ve dubleks dairelerin de yer aldığı projede teslimler 2013 yılının Eylül ayında yapılacak.Soyak Evostar uygun fiyatları ve ödeme kolaylığı ile cazip seçenekler sunuyor. Projede taksit ödemeleri bir yıl sonra başlıyor, yüzde 1 peşinat imkanı bulunuyor ve konutlar dayalı-döşeli teslim ediliyor.Konut büyüklükleri 31 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen Halkalı Soyak Evostar toplam 1.000 adet konuttan.Hayat Tepe Konutları!

Avrupa Yakası Bayrampaşa'da Özak GYO tarafından hayata geçirilen Hayat Tepe Projesi 23 ve 24 katlı 3 blok halinde yükseliyor. Projede banka kredisi kullanılabiliyor.Hayat Tepe Konutları 2014 yılının Eylül ayında teslim edilecek. Toplam 497 adet konutun yer aldığı projede konut büyüklükleri 43 metrekare ile 238 metrekare arasında değişiyor.Yüzde 1 KDV oranı uygulanan Hayat Tepe Konutları 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri ile geniş alternatifler sunuyor. Proje ORA alışveriş merkezinin.Avrupa Konutları Musiki Topluluğu 4. konserini verdi!

Özlenen komşuluk ilişkilerinin pekiştirildiği ve site yaşamıyla örnek olan Avrupa Konutları markalı konut projeleri başarılı bir etkinliğe daha imza attı. Tamamının Avrupa Konutları site sakinlerinden oluşturulduğu Avrupa Konutları Musiki Topluluğu 4. konserini geçtiğimiz günlerde düzenlendi.Avrupa Konutları markalı projelerde sosyal yaşam alanları ve site içinde oluşturulan samimi ilişkilerle, bir konut projesinin ötesinde etkinliklere imza atılıyor. Avrupa Konutları Atakent 1’in site sakinlerinden oluşan Musiki Topluluğu da 3 yıldır konserlerine aralıksız olarak.Vadi İstanbul Avrupa Konutları!

1+1'den 5+1 dubleks konut tiplerine kadar konut alternatifleri bulunan Vadi İstanbul Projesi Şişli'ye bağlı Ayazağa'da hayata geçirildi. Projede 1+1'den 5+1'e kadar konut tiplerine yer veriliyor.Üç etapta toplam 3 bin konuttan oluşan Vadi İstanbul Avrupa Konutları 454 bin metrekare arsa alanına, 1 milyon 100 bin metrekare inşaat alanına sahip.Vadi İstanbul Avrupa Konutları 1 milyon 500 bin TL yatırım bedeli ile hayata geçirildi. Üç etapta toplam 3 bin konuttan oluşan projenin.Avrupa Konutları Atakent 3 satılık!

1+1den 4+1'e kadar konut tipleri bulunan Avrupa Konutları Atakent 3 Projesi Artaş İnşaat şmzası taşıyor.Anlaşmalı bankalardan kredi kullanılabilen projenin arsa alanı 204 bin 144 metrekare.Toplam 2 bin 300 konuta yer verilen Avrupa Konutları Atakent 3 satılık evler için yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Ayrıca 12-60 ay arasında 0,63 faiz oranı ile 61-120 ay arasında 0,73 faiz oranı uygulanıyor.Avrupa Konutları Atakent 3 Evleri'nin ortak alanlarında; açık-kapalı yüzme havuzu, fitness salonu,.Avrupa Konutları Atakent 3 fiyatları!

204 bin 144 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Avrupa Konutları Atakent 3 Projesi Halkalı Atakent'te Artaş İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede toplam 2 bin 300 konut yer alıyor.Anlaşmalı bankalardan kredi kullanılarak ödeme yapılabilen Avrupa Konutları Atakent 3 fiyatları 272 bin 400 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 1+12den 4+1'e kadar konut tipleri bulunuyor.Halkalı Avrupa Konutları Atakent 3'ün ortak alanlarında; açık-kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, tenis kortu, aquash, dinlenme alanları gibi.Avrupa Konutları Atakent 3 satılık daire!

Halkalı Atakent'te Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları 3 Projesi'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer veriliyor.204 bin 144 metrekare arsa alanına sahip Avrupa Konutları Atakent 3, toplam 2 bin 300 adet konuttan oluşuyor. Projede anlaşmalı bankalardan kredi kullanılabiliyor.Avrupa Konutları Atakent 3 satılık daire fiyatları 272 bin 400 TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin sosyal alanlarında; tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu gibi alanlar bulunuyor.Avrupa Konutları Atakent 3 Evleri.Avrupa Konutları 3 satılık dairelerin fiyatı 165 bin TL!

Avrupa Konutları’nın 10 ay erken teslimle rekora imza attığı Avrupa Konutları Ispartakule 3’de son daireler cazip vade imkânlarıyla satışa sunuldu. Taşınmaya hazır dairelere 60 ay vade ve %0.77 vade oranıyla sahip olmak mümkün.10 ay erken teslimle yaşamın başladığı Avrupa Konutları Ispartakule 3’ün 1+1’den 4+1’e kadar değişen son daireleri uygun vade oranlarıyla satışa sunuldu. Yaşamın başladığı ve konut teslimlerinin hemen yapıldığı projede 60 aya kadar %0,77, 120 aya kadar ise.Avrupa Konutları Atakent 3 fiyatları! Yüzde 1 KDV!

6 ay erken teslimle yaşamın geçtiğimiz yaz aylarında başladığı Avrupa Konutları Atakent 3’de ev sahipleri konforlu daireleri, geniş peyzaj alanları ve spor tesisleriyle yeni yıla yeni evlerinde ‘merhaba’ dedi. Yüzme havuzlarıyla ve diğer sosyal alanlarıyla tatil köyü konseptinde bir yaşam sunan projede düşük aidat geleneği de sürüyor.Hemen Teslim Son Dairelerde Büyük FırsatSatıştaki son dairelerle cazip ödeme kampanyaları sunan Avrupa Konutları Atakent 3’de yüzde 25 peşinatla 24 aya kadar %0.41,.© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.