vera vizyon esenyurt

vera vizyon esenyurt

Acunkent İnşaat yepyeni projesiyle göz önünde.Esenyurt da Acun Vera Evleri, projesi belediyeden izin bekliyor.800 konutluk vera vizyon esenyurt evleri ile ilgili tüm detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.Vera Vizyon AYM ve Residence'ta son durum! Hafriyat başladı!

Esenyurt, yeni bir markalı konut projesine daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Vera Grup projesi olarak Esenyurt'ta hayat bulacak olan Vera Vizyon AYM ve Residence için ruhsat alındı ve hafriyat çalışmalarına başlandı.Vera Vizyon AYM ve Residence'ın yükseleceği bölge açısından, 1 dakikada E-6 TEM bağlantı yoluna, 5 dakikada E-5, metrobüs, İstanbul Üniversitesi, İDO Avcılar İskelesi ve hastanelere,10 dakikada TÜYAP Fuar Merkezi’ne, 15 dakikada Atatürk Havalimanı’na ve 20 dakikada şehirlerarası otogara ulaşabilecek.25’er.Vera Vizyon Residence Esenyurt’ta yükseliyor!

Vera Group’un yeni projesi Vera Vizyon Residence. Proje yeni konut ve alışveriş merkezi projesi. Vera Group imzası taşıyan proje Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. Esenyurt’ta E-5 ve E-6 yollarının kesiştiği noktada inşa edilecek olan Vera Vizyon Residence projesi için Vera Group tarafından şu ifadeler kullanılıyor; İstanbul'un gelişen, değişen lokasyonlarından Esenyurt'a bakın. Çünkü orada bildiklerinizi değiştirip hayatınıza yepyeni bir vizyon getirecek bir yaşam başlıyor. Kolayca ulaşabileceğiniz... Güvenle yaşayabileceğiniz....© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.