Zekeriyaköy Feronia Villaları'nda 350 bin dolara!

Zekeriyaköy Feronia Villaları'nda 350 bin dolara!

Libra Gayrimenkul tarafından inşa edilen Zekeriyaköy Feronia Villaları'nda konutların fiyatları 350 bin dolardan başlıyor, 660 bin dolara kadar yükseliyor


Kategori: Konut

Libra Gayrimenkul İnşaat tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Feronia Villaları, Ari Mimarlık ve Arya Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 6 bin metrekare alana kurulan Feronia Evleri'nin ortak alan ve bahçelerin toplam alanı ise 5 bin metrekare olarak belirlendi.

Feronia Villaları'nda fiyatlar 350 bin dolardan başlıyor, 660 bin dolara kadar yükseliyor. Ödemeler krediyle ya da peşin olarak yapılıyor.

Alanları 150 ile 300 metrekare arasında değişen konutlar 4 farklı tipte tasarlandı. 8 bloktan meydana gelen Feronia Evleri projesinde 27 konut bulunuyor. 2010 yılının Eylül ayında satışa çıkan Feronia Evleri'nin teslim tarihi 30 Nisan 2012 olarak belirlendi.

Feronia Evleri projesinde dairelerde Intema mutfaklar, Siemens beyaz eşyalar, Rehau pencereler, Vitra vitrifiyeler, Artema bataryalar, Buderus akıllı kombiler bulunuyor.

Salon ve yatak odalarında renk alternatifli geniş boy masif parke, ebeveyn banyolarında Hilton banyo, veya etajerli lavabo, Afyon mermeri tezgah, monte edimline kaplı dolap, jakuzi, isteğe göre özel şömine, sauna ve asansör yer alıyor.

İki ve üç katlı villalardan meydana gelen Feronia Evleri'nde arazinin yüzde 85'i yeşil alana ayrılıyor. Projenin inşaat alanı ise 5 bin 500 metrekare olarak belirlendi.

http://www.libragayrimenkul.com/
0507 785 71 90

Zekeriyaköy Feronia Evleri'nde 350 bin dolara!

Libra Gayrimenkul'den Feronia Evleri'nde 350 bin dolara!

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.