Yeşil GYO

Yeşil GYO

Yeşil GYO 1992 yılında Engin Yeşil tarafından kurulmuştur. Türk inşaat sektöründe lider firmalardan birisi olan Yeşil inşaat yaptığı projelerle de dikkat çekmektedir


Kategori: Konut

Yeşil GYO 1992 yılında kurulan ve Türk İnşaat sektöründe 19 yıldır yerini almış bir firmadır. Yeşil GYO “Sadece inşaat yapmıyoruz, içine yaşamı da katıyoruz” sloganıyla 1992’den beri ses getiren projelere imza atmaktadır. Alışılan türlerin dışında, ilginç, ancak son teknolojiyi içerisinde barındıran projeler inşa eden Yeşil GYO, yapılan her proje esnasında doğanın dengesini bozmamaktadır. Yaptığı yapılara değer katan çevre düzenlemesiyle Yeşil GYO projeleriyle fark yaratmaktadır.
Bütün yatırımlarda standardı yükseltme vizyonuyla hareket eden ve bu noktalara gelen Yeşil GYO, meydana getirdiği projelerde konut maliyetini en aza indirme ve farklı mimari çözümler sunma misyonuyla hareket ederek ilkelerine bağlılığını göstermektedir. Bu fikirler doğrultusunda hareket eden şirket, herkesin en az bir ev sahibi olabileceğine inanmaktadır ve buna göre hareket etmektedir.
19 yıllık tecrübesinden aldığı güçle yoluna devam eden Yeşil GYO, konfor, kalite, lüks ve teknolojiyi bir arada sunmaktadır. Yeşil GYO tarafıdan hayata geçirilen Yeşil Plaza ve İnnovia projeleri, gelecekteki yeni projelerin habercisi niteliğindedir. Sıradışı projeler yapmayı hedefleyen Yeşil GYO, doğa ve teknolojiyi bir arada buluşturmaktadır.
Projelerinde ululararası uzmanığa sahip ve dinamik bir kadroyla çalışmak, yaşam alanlarını farklı şekilde hayata sunmak, yapım-pazarlama-satış üçgeninde standartları yükselten yeni yaşam alanları yaratmak, yenilikçi düşünce,çevre ve insan yaşamına karşı duyduğu sorumluluklardan vazgeçmemek Yeşil GYO’nun temel ilkeleri arasında yer almaktadır.
İnnovia Beylikdüzü, Jade Zekeriyaköy, İnnovia Kartal, Seacoast Villas Silivri, Y&Y Towers projeleri, Yeşil&Trump imzasıyla yükselmektedir.
www.yesilinsaat.com.tr
     0212 414 08 01
 

.
© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.