Tuzla Evora hakkındaki tüm bilgiler 76 bin 900 liraya stüdyo

Tuzla Evora hakkındaki tüm bilgiler 76 bin 900 liraya stüdyo

Teknik Yapı tarafından yapılan Tuzla Evora projesinde yüzde 7 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan projede minimum daire fiyatı 76 bin 900 TL olarak belirlendi


Kategori: Konut

Tuzla'da 300 dönüm arazi üzerine kurulan Evora İstanbul projesi tıpkı şehir içinde başka bir şehir gibi site sakinlerinin her ihtiyacını karşılıyor.

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılarak satışa sunulan Evora İstanbul projesi Teknik Yapı imzası taşıyor. İki etaptan meydana gelen Evora İstanbul'un lokasyonu Tuzla.

Tuzla'nın yüksek tepesinde inşa edilen Evora İstanbul projesinde toplam 4 bin 304 konut bulunuyor. Projenin ilk etabında yer alan konut sayısı ise 1.509 adet.

Evora İstanbul projesinde ev fiyatları şöyle;

1+0 dairelerin minimum fiyatı 76 bin 900 lira,
1+1 dairelerin minimum fiyatı 84 bin 200 lira,
2+1 dairelerin minimum fiyatı 146 bin 700 lira,
3+1 dairelerin minimum fiyatı 188 bin 100 lira.

Projeden ev sahibi olmak için konut bedelinin yüzde 7'si peşin olarak ödeniyor. Ayrıca 6 ayda bir üç ara ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor.
3 ayrı alışveriş caddesinin yanında squash’tan spa’ya eksiksiz hizmet sunan bir spor merkezi, kreş, bankalar, PTT ve büyük bir hipermarket yer alıyor. Shuttle hizmeti sayesinde bir yerden bir yere kolaylıkla gidebileceğiniz projede her bölgeye özel açık havuzlar, oyun parkları, futbol, basketbol ve voleybol sahaları var. Açık ve kapalı otoparklar, çocuk parkları ve sosyal-kültürel daha birçok yaşam artısı. Ön cephesi leb-i derya deniz manzarasına sahip projede, arka taraftaki dairelerinde havalimanı ve Aydos Ormanları’nı kapsayan harika bir panorama sunuyor.

Yüksek konumu sayesinde denizden gelen doğal bir esintiyle serinleyen Evora İstanbul, %80’in üzerinde yeşil alan, kat bahçeleri, balkonlar ve yaygın yerleşim planıyla da sizlere ferah bir yaşam imkanı sunuyor.

Evora İstanbul’da kullanılan tüm mutfak ve banyo tasarımları bu projeye özel olarak Eren Yorulmazer tarafından tasarlandı. Dünyaca ünlü ankastre markalarının, yer karolarından prizlere kadar en kaliteli malzemelerin kullanıldığı projede, özel tasarım seramikler de yine Eren Yorulmazer imzalı.

444 10 08
http://www.teknikyapi.com/
Evora İstanbul'un görüntüleri için tıklayınız...

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.