Trend Residence Barbaros görücüye çıktı! 450 bin TL'ye!

Trend Residence Barbaros görücüye çıktı! 450 bin TL'ye!

Göğüş Yapı'nın Merkez Residence projeleri bugün görücüye çıktı. İstanbul'un merkezi noktalarında eş zamanlı satışa sunulan projelerden ilki Trend Residence Barbaros oldu


Kategori: Konut
Göğüş Yapı, kuruluşunun 10. yılında sektöre “Merkez Residence” kavramı ile İstanbul’da eşzamanlı olarak dört projesini hayata geçiriyor.

Göğüş Yapı’nın alışveriş merkezlerine ve sosyal yaşam içerisinde metropol hayatına uyumlu dört yeni projesi; uzun süren fizibilite çalışmalarından sonra İstanbul Avrupa yakasında Beşiktaş-Şişli lokasyonunda iş merkezlerine yakın noktalara inşa edilecek. İlk proje Haziran 2011’de başlayacak.

Göğüş Yapı'nın inşa edeceği dört yeni residence projesinden ilki Trend Residence Barbaros olacak.  Haziran 2011’de başlayacak bu proje ile eşzamanlı olarak Beşiktaş-Şişli lokasyonlarında üç yeni Trend Residence projemiz daha olacak. 8 bin metrekarelik yaşam alanı üzerine kurulacak olan Merkez Residence konseptli projeler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 2 oda 2 salon olmak üzere farklı tiplerde normal ve teraslı dubleks dairelerden oluşacak. Barbaros projesi ile eşzamanlı inşaatı başlayacak olan projeler, toplam 50 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilecek.

İstanbul’a yeni bir soluk getirecek olan Trend Residence Barbaros projemizin mimarısından ise ödüllü mimar Doğan Tekeli’nin kurucusu olduğu Tekeli-Sisa Mimarlık Ortaklığı firması sorumlu olacak.

Merkez Residence konseptli ilk yapı; Trend Residence Barbaros
İstanbul’un en kıymetli ilçesi Beşiktaş’ın merkezi konumundaki semtlerinden biri olan Barbaros bölgesinde inşa edilecek olan Trend Residence Barbaros projesinin 65 metrekare ile 115 metrekare arasında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 2 oda 2 salon tipinde normal ve teraslı dubleks konutlardan oluştuğunu belirten Kerem Göğüş, “Trend Residence Barbaros projesini 2012 bahar aylarında tamamlanması planlanıyoruz. Barbaros Bulvarı’na, Büyükdere Caddesi’ne ve Beşiktaş vapur iskelesine yakın konumda bulunan projemizde; panoramik camlı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, Türk hamamı ve çeşitli spor tesisleri yer alacak. Ödüllü mimar Doğan Tekeli’nin kurucusu olduğu Tekeli-Sisa Mimarlık Ortaklığı firmasının sorumlu olduğu projemiz, Büyükdere Caddesi, alışveriş merkezleri, Nişantaşı ve Beşiktaş merkeze ve toplu taşıma araçlarına çok yakın bir konumda inşa ediliyor. Metrekaresi ortalama 4 bin dolardan satılacak olan dairelerimizin fiyatları 450 bin lira ile 990 bin lira arasında değişiyor. Bankalarla yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda uygun koşullarda konut kredisi de kullandırabiliyoruz. Ayrıca yüzde 50’si peşin verildiği taktirde 12 ay vade farksız taksit de yapabiliyoruz.” diye konuştu. 
Göğüş Yapı, konut sahibi olan tüm müşterilerine; çilingir, tesisat teknisyeni ve elektrik teknisyeni, kat hizmeti, lobby, güvenlik ve sosyal tesis, konut sigorta, konut satış ve kiralama, iç dekorasyon, 24 saat concierge servisi, telefon ve masaj, posta gönderme, araç, uçak, helikopter kiralama, seyahat acenteliği, kişisel alışveriş ve teslimat, market alışverişi, eczane, alışveriş yardımı ve danışmanlığı, oda servisi, ev içi ziyaret ve yeme içme, günlük residence temizliği, bebek bakıcısı, çamaşır yıkama ve daireye teslim kuru temizleme, çiçek, internet, hayvan bakımı ve bakıcılığı, yat, limuzin, helikopter veya Hummer Jeep, özel hizmetçi, aşçı güvenlik görevlisi hizmetlerini sunacak. Proje kapsamında ayrıca özel çalışma odası, yavaşça dönebilen büyük yatak, güneş ışığına göre kendini uyku moduna alan aydınlatma, ücretsiz günlük gazete gibi birçok servisi de içinde barındıran “Class Pluss” hizmeti ise Merkez Residence’ı özel kılan bir diğer özellik...  Tüm müşterilerin hiçbir ücret ödemeden sahip olacakları Class Pluss hizmeti, Merkez Residence konseptinin bir parçası olarak hayata geçirilecek.
 
http://www.gogusholding.com.tr/
444 09 89
.
© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.