Sur Yapı

Sur Yapı

Sur Yapı Altan Elmas, Ufuk Elmas, Hakan Elmas, Bilal Özkan ve Abdullah Armağan’ın bir araya gelemsiyle 1992 yılında kuruldu


Kategori: Konut

Sur Yapı, bugüne kadar yaptığı birçok başarılı projeyle adından sıkça söz ettiriyor. Arazi geliştirmeden projeye, projeden uygulamaya kadar en ufak ayrıntıyı bile düşünerek yapılan yapılarda modern yaşam ve teknolojide bir arada buluşuyor. Bugüne kadar 2 milyon metrekareyi aşan yaşam alanları üreterek Sur Yapı bugün kalitesiyle birçok projenin altına imzasını atmaya devam ediyor.
Bugüne kadar yaşadığı deneyim, itibar, bilgi ve birikimden aldığı güçle Sur Yapı yoluna devam ediyor. “Geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü, bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var” misyonuyla bir anlamda başarısın nedenini açıklayan Sur Yapı, “Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda yaşayan insan” vizyonunu kendisine benimseyerek çıtayı daima yüksek tutuyor.
Dürüstlük, mükemmellik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar, girişimcilik gibi ilkeleri kendisinin değerleri olarak belirleyen Sur Yapı, yaptığı projelerin çoğunda mimarisiyle de dikkat çekiyor. Exen İstanbul, Ada Park, Sur Yapı Metrogarden, Sur Yapı’nın başarılı projeleri arasında yerini alıyor.
Bosch-Siemens Yönetim Merkezi, Opet Yönetim Merkezi, Aviva Sigorta Yönetim Merkezi, Hayat Holding Yönetim Merkezi, Onur Ofis Park, Akel İş Merkezi projeleri ise Sur Yapı’nın ticari projeleri arasında yer alıyor.
İnşaat sektöründe yön belirleyici şirketlerden birisi olarak dikkat çeken Sur Yapı, yapacağı başarılı projelerle çıtayı daima yüksek tutacak gibi gözüküyor.
www.suryapi.com.tr
   0216 556 08 00

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.