Sunrise Residence Projesi'nde 335 bin TL'ye!

Sunrise Residence Projesi'nde 335 bin TL'ye!

26 metrekarelik arsa alanında bulunan 14 blokta 224 konuttan oluşan Sunrise Residence'ta konutların alanları 173 metrekare ile 730 metrekare arasında değişiyor. Şuana kadar 150'nin üzerinde konutun satıldığı Sunrise Rezidans'ta konutların fiyatları 335 bi


Kategori: Konut

Sunrise Residence Projesi'ne 2006 yılında başlandı ve 2008 yılında konut teslimleri yapıldı. Gaffaroğlu İnşaat tarafından Büyükçekmece Mimaroba'da hayata geçirilen Sunrise Residence, 14 bin metrekarelik inşaat alanına sahip.
26 metrekarelik arsa alanında bulunan 14 blokta 224 konuttan oluşan Sunrise Residence'ta konutların alanları 173 metrekare ile 730 metrekare arasında değişiyor.  Şuana kadar 150'nin üzerinde konutun satıldığı Sunrise Rezidans'ta metrekare ortalama satış fiyatı 1700 TL civarında. Sunrise Evleri'nde 335 bin ile 730 bin TL arasında değişen konutlarda en düşük peşinat tutarı 85 bin TL. Peşinatlar müşterilerin isteğine göre farklılıkta gösteriyor. Vade ve bakiyeye göre faiz oranının değiştiği Sunrise Residence Evleri Projesi'nin anlaşmalı bankaları ise; Denizbank ve Finansbank…

Sunrise Residence konutlarında banyolarda luigi buharlı jakuzi bulunuyor ve 1. sınıf İspanyol Aparici seramiklerden oluşuyor. Ayrıca; ebeveyn banyoları, ebeveyn yatak odalarına ait giysi odaları, yatak odaları ve salonlarda klima, İtalyan Latini Mutfakla, Siemens ankastre beyaz eşyalar,1. sınıf PVC doğrama ve ahşap kapılar, kombi, jeneratör, su deposu, hidrofor mevcut.

Sunrise Projesi sosyal açıdan da ihtiyaçlara karşılık veriyor. Projede 2 adet yarı olimpik açık yüzme havuzu, yerden ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, sauna, türk hamamı, basketbol ve tenis kortları, çocuk parkı, kapalı otopark, sığınak ve kamera takipli 7/24 güvenlik hizmetleri veriliyor.
Sunrise Projesi kapsamında uygulanan topraklama sistemi sayesinde tüm bloklarda, taşıyıcı sistemin içerisine yerleştirilen ve tüm yapıyı saran bakır paneller, yaşam alanınızdaki tüm statik elektriği alıp toprağa iletiyor. Böylelikle proje içerisinde sağlıklı yaşam alanları oluşuyor.
Sunrise Residence, E-5 Karayolu'na 500 metre, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika mesafede yer alıyor. Projenin yakın çevresinde tüm gereksinimlerin karşılanabileceği alışveriş merkezleri, kültür merkezi ve sağlık kuruluşları bulunuyor.
Gayrimenkul Satış Direktörü: Kenan  Uluergüven
0212 259 50 00
www.remax-smart.com 

Sunrise Rezidans'ta metrekaresi 1700 TL'ye!

Gaffaroğlu İnşaat Sunrise Residence 335 bin TL'ye!

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.