Smyrna Park Konut Projesi'nde 500 bin TL'ye!

Smyrna Park Konut Projesi'nde 500 bin TL'ye!

İzmir Smyrna Park Konutları'nda konutların fiyatları katına ve manzarasına göre değişiyor. Projede zemin katlarda bulunan konutlar 500 bin TL ile 600 bin TL arasında üst katlarda ise 1 milyon 200 bin TL olarak değişiyor...


Kategori: Konut

İdea Yapı tarafından İzmir Narlıdere'de inşa edilen Smyrna Park By İdea'da dairelerin brüt alanları 320, 360, 380 metrekare arasında değişiyor. Projede fiyatlar ise zemin katlarda 500 bin TL ile 600 bin TL arasında üst katlarda ise 1 milyon 200 bin TL olarak değişiyor.

Rahat, konforlu ve kaliteli bir yaşam için her detayın düşünüldüğü Narlıdere Yenikale Evleri'nin ilk etabı olan Palma Residence sahipleriyle buluştu. Palma Residence'da ayrıcalıklı bir yaşam başladı ve hemen ardından projenin ikinci çok özel etabı Smyrna Park'ta her malzeme özenle seçilerek çalışmalar hızlandırıldı.
Yenikale Evleri; sanayinin olmadığı, İzmir'in sayfiyesiyle birleşme noktasında, en gözde ve hızlı gelişen bölgesi Narlıdere'de inşa ediliyor. Yakın çevresindeki hastaneler, oteller ve eğitim kurumlarına paralel, havalimanına sadece 15 dakika, Çeşme, Urla gibi tatil beldelerine 1 saatten az mesafedeki Yenikale Evleri, Narlıdere'de öncü bir yaşam alanı olarak yükseliyor.  
Smyrna Park'ta konutlar depreme dayanıklı radye temel sistemi, ses duvarı, akıllı ev otomasyonu ve güvenlik sistemleri, jeotermal enerji kaynaklı yerden ısıtma, her daireye 2 araçlık kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kreş, fitness center, gaz-yangın algılama ve ihbar sistemleri, merkezi elektrik süpürgesi altyapısı, özel tasarımlı İtalyan mutfak, ankastre ve inoks ürünler, birinci sınıf malzemeden özel tasarımlı banyo, tam otomatik asansör gibi üstün özellikler sitenin yapısal gücünü kanıtlıyor.
0 232 239 55 00
www.ideayapi.com
 

By İdea Smyrna Park Projesi'nde 600 bin TL'ye!

Smyrna Park Sitesi'nde 1 milyon 200 bin TL'ye!

.
© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.