Sinpaş GYO dan yeni kampanya 2 bin TL taksitle

Sinpaş GYO dan yeni kampanya 2 bin TL taksitle

Hayata geçirdiği projelerle inşaat sektörünün devleri arasında yer alan Sinpaş GYO, kentsel dönüşüme destek amacıyla yeni bir kampanya hazırladı. Eski evini 18 içinde satamayanların evini Sinpaş GYO alıyor


Kategori: Konut

Sinpaş GYO, kentsel dönüşüme destek amacıyla yeni bir kampanya hazırladı. Şirket, bu kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiriyor. Daha konforlu ve daha güvenilir bir evde yaşamak isteyenler Sinpaş GYO projelerinde daire sahibi olma fırsatı yakalıyor. Sinpaş GYO, müşterilere yeni ev sahibi olurken, eski evleri satmak için 18 ay süre veriyor. 18 ay sonunda ev istenilen bedelle satılamazsa, Sinpaş GYO, eski evleri ekspertiz değeri üzerinden satın alıyor.
Türkiye’nin yüzde 80’inin deprem bölgesi ilan edildiğini belirten Sinpaş GYO; 5 yılda 15 bin aileyi ev sahibi yapmayı planlıyor.
Yeni ödeme planına göre; 250 bin TL değerindeki daire için; 18 ay boyunca sabit 2 bin TL taksit ödeniyor. 6 ay sonra 20 bin TL ve 1 yıl sonra 20 bin TL ara ödeme yapılıyor. Kalan miktar; 18 ay sonra; ister yüzde 1 vade farkı ile 72 ayda, isteyen, eski evini Sinpaş çözüm ortağı Kentsel Hizmetler A.Ş’ye ekspertiz değeri üzerinden satacak ve bu şekilde borcunu ödeyecek. Ev bedelinin peşin ödenmesi durumunda ise yüzde 15 indirim yapılacak.
www.sinpasgyo.com

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.