Şentürkler İnşaat

Şentürkler İnşaat

Şentürkler İnşaat, inşaat sektöründeki faaliyetlerine 1998 yılında başladı. Şirket, konut, hastane, eğitim yapıları, su yapıları, yüksek katlı binalar, çevre tanzimi, altyapı ve yol işlerinde faaliyet gösteriyor


Kategori: Konut

Şentürkler İnşaat, bugüne kadar birçok projenin altından başarıyla kalktı. Şirketim 10 milyon dolar gibi bütçesi bulunuyor ancak Şentürkler İnşaat, 100 milyon doları aşan projeleriyle birçok projeden başarıyla ayrılıyor.
Şentürkler İnşaat, yurtiçindeki başarısını yurtdışına da taşımayı hedefliyor. Şirket elinde İSO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği gibi birçok belgeyi elinde bulunduruyor. Şentürkler İnşaat tüm projelerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapıyor.
Şentürkler İnşaat yıllık 300 milyon dolarlık cirosu ile birçok projeden başarıyla kalktığını bir anlamda ispatlıyor. Şentürkler İnşaat ayrıca otomotiv, madencilik, enerji, makine, madeni yağlar, sigorta, tekstil ve turizm gibi alanlarda da boy gösteriyor.
Şentürkler İnşaat’ın projeleri arasında Safir Residence, Yeşil Vadi, Tepedevrent, Doğapark, Bulvar İş Merkezi, Şentürkler İş Merkezi ve Çamlık 12 villa bulunuyor.
Şentürkler İnşaat imzasıyla yükselen Safir Residence, Beylikdüzü’nde bulunuyor. Proje kapsamında 132 residence, 50 home-pfis, ve 2 katlı butik Alışveriş Merkezi bulunuyor. Proje, E-5 karayoluna 150 metrelik bir mesafede konumlandırılıyor.
Şentürkler İnşaat imzasıyla yükselen diğer bir proje olan Yeşil Vadi, Mudanya bölgesinde hayat buluyor. Proje 10 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılıyor. Yeşil Vadi’de toplam 20 villa bulunuyor ve her daireye 2 araçlık otopark tahsis ediliyor.
www.senturklerinsaat.com
     0224 413 28 40

.
© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.