Semerkand Yapı

Semerkand Yapı

Çağdaş yaşam herkesin hakkıdır sloganı ile 1970 yılında yola çıkan şirket, inşaat sektöründeki başarılı şirketler arasında yerini alıyor


Kategori: Konut

Semerkand Yapı, 1990 yılından itibaren Esenyurt bölgesinde birçok projeyi hayata geçirdi. Şirket ayrıca Esenkent bölgesinde 7200 , Boğazköy’de ise 5735 konutluk projelerinin altına imzasını koyuyor.
1999 ile 2000 yılları arasında, ülke ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, 180 megawattlık doğalgaz çevrimli termik santral kuruluyor.  Bu sistem ile Esenyurt-Esenevler konutlarının sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılıyor. Bu sistem sayesinde konutların ısınma giderlerinde yüzde 40 oranında tasarruf sağlanıyor.
Semerkand Yapı, Eceabat bölgesinde saatte 9 ton üretim yapabilen zeytinyağı fabrikası kuruyor . Bu sayede yüzlerce kişiye istihdam alanı sağlanıyor.
Semerkand Yapı, 1989 yılından beri, binlerce konut, işyeri ve altyapı projesini hayata geçiriyor. Şirket, İstanbul’da gelişen yeni yerleşim birimlerinde, ülke ekonomisine katkıda bulunacak kalıcı, yenilikçi, doğaya ve insana saygılı birçok projeyi hayata geçiriyor.
Semerkand Line, Silivri Konutları, Boğazköy Villaları, Gökçebel Evleri, Villa Select, Semerkand Residence, Zeytinburnu Evleri, Esenkent Toplu Konut Projesi, Boğazköy Toplu Konut Projesi, Doğa Enerji Esenyurt Santrali gibi birçok proje Semerkand Yapı imzasıyla hayat buluyor.
Semerkand Yapı, site değil şehir kurma felsefesi ile projelerini inşa ediyor. Şirket, müşterilerin beklentilerine ve isteklerine önem veriyor. Projeleri kapsamında ileri teknoloji ve modernliği buluşturan Semerkand, çağdaş yaşam alanlarını meydana getirmeye devam ediyor.
www.semerkandyapi.com
       0212 672 13 30

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.