Sancaktepe Rings İstanbul da 200 bin liraya konut

Sancaktepe Rings İstanbul da 200 bin liraya konut

1500 konut, AVM ve sosyal tesislerin yer aldığı Sancaktepe Rings İstanbul projesinde konut fiyatları 200 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede satışlar geçtiğimiz günlerde başladı


Kategori: Konut

Selçuklu Holding iştiraki Selin Yapı tarafından hayata geçirilen Sancaktepe Rings İstanbul projesi 1500 konuttan oluşuyor. Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan projede konut fiyatları güncellendi. Daha önce 160 bin liradan başlayan konut fiyatları artık 200 bin liradan başlıyor. 150 adet villanın da bulunduğu proje toplamda 3 etap halinde inşa ediliyor.

Anadolu Yakası Sancaktepe'de hayata geçirilen projenin arsa alanı 240 metrekare. Arsa sahibi yapımcı firma olan Selin Yapı. Rings İstanbul projesinin en önemli özelliği bloklar arası en yakın mesafenin 30 metre olması ve dairelerin camları ve kapıları birbirini görmüyor olması.

Rings İstanbul'da 1 oda 1 salon konutların fiyatları 200 bin lira ile 326 bin lira, 2 oda 1 salon konutların başlangıç fiyatı 369 bin lira, 3 oda 1 salon konutların başlangıç fiyatı ise 600 bin lira olarak belirlendi. Projeden ev almak isteyenler bankalardan yüzde 25 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,81 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar.
Tamamı 2014 yılında teslim edilecek olan Rings İstanbul projesinin ilk etap teslimleri 2013 yılının Mayıs ayında yapılacak. Rings İstanbul projesi Yüksek Mimar Hakan Kıran tarafından tasarlandı.

Rings İstanbul projesi Siesta, Fiesta ve Vista bölümlerinden meydana geliyor. 441 konutluk Siesta bölümü 6-7 ve 8 katlı 24 blokta inşa ediliyor. Siesta’da ayrıca müstakil bahçeli bahçe dubleksleri ile çatı dubleks seçenekleri  mevcut durumda.

Üç ayrı blokta toplam 58 daireden oluşan Vista’da 5-6 katlı binalardan oluşan bloklar, sıra evler ile villalar yer alacak. Siesta ve Vista bölümünde açık ve kapalı yüzme havuzları, futbol sahası, mini golf sahası, restoran,  jimnastik salonları, hobi alanları, yürüme parkurları, bisikletle dolaşma alanları, basket, tenis ve voleybol kortları, çocuk oyun alanları mevcut olacak.
Fiesta bölümünde Rings İstanbul AVM ile 93 rezidans daire bulunuyor. Her katta teraslı dairelerin bulunduğu Fiesta’da rezidans hizmeti verilecek. 
 
http://www.ringsistanbul.com/
Satış Ofisi : 444 86 00

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.