Osmanlı Yapı

Osmanlı Yapı

Osmanlı Yapı M. Yılmaz İnşaat, Avcı İnşaat ve Arıman İnşaat şirketlerinin birleşmesiyle ortaya çıkıyor. Osmanlı Yapı imza attığı projelerle dikkatleri üzerinde topluyor


Kategori: Konut
M. Yılmaz İnşaat,  Beyoğlu, Kasımpaşa, bölgesindeki birçok konut projesinin altında imzası bulunuyor. Avcı İnşaat, Beyoğlu, Şişli, Kağıthane bölgelerinin, Arıman İnşaat ise Bahçelievler bölgesinin birçok projesinde boy göstermiş şirketler olarak inşaat sektöründe yer alıyor. Bugün bu 3 firma birleşip Osmanlı İnşaat Yapı’yı kurarak sektöre iddialı bir giriş yapıyor.
Osmanlı Yapı’nın projeleri arasında Huzur Sitesi, Franko Vadi Evleri, Sultan Reşat Konakları ve İrşad Blokları yer alıyor. Huzur Sitesi Kurtköy’de Osmanlı Yapı tarafından yükseliyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanına 3 dakika, E5 ve E6 bağlantı yollarına 5 dakika, Pendorya Alışveriş Merkezine de 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Huzur Sitesi toplam 64 daireden oluşuyor.
Franko Vadi Evleri, 8bin metrekare alan üzerinde bulunuyor. Proje 6 blok ve 128 daireden oluşuyor. Franko Vadi içerisinde çocuk oyun alanları, dinlenme salonları, yüzme havuzları, kapalı otopark, kamera sistemi,  24 saat güvenlik gibi birçok unsuru içinde barındırıyor. Sultan Reşat Konutları ise Reşadiye’de inşa edildi ve yapımı tamamlanan projeler arasında yer alıyor. İrşad Blokları ise toplam 2 blok ve 40 daireden oluşuyor. Ayrıca içerisinde 4 adet dükkan bulunuyor.
www.osmanliyapiinsaat.com
0216 307 08 10
.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.