Nurol Tower'da metrekaresi 5 bin dolar!

Nurol Tower'da metrekaresi 5 bin dolar!

Nurol Holding bünyesinde bulunan Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Çağlayan'da evofisev konseptine sahip Nurol Tower isminde yeni bir projeye daha hayat vermeye hazırlanıyor...


Kategori: Yeni Projeler

Ev-Ofis konsepti ile Çağlayan'da inşa edilecek olan Nurol Tower, 6 bin 842 metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek. Projenin tamamı 142 metre yüksekliğe sahip 30 katlı bir bina olacak.

İş yerinde ev rahatlığını yaşamak isteyenleri tercihi olacak olan Nurol Tower Projesi'da yer alacak olan ev-ofislerin büyüklüğü 73 metrekare ile 193 metrekare arasında değişecek.

Tavan yüksekliği 4 metre olacak olan Nurol Tower Çağlayan'da toplam 243 adet bağımsız bölüm bulunacak. Proje, Piramit Mimarlık'tan Turgut Toydemir tarafından dizayn edildi.

2014 senesinin ilk çeyreğinde tamamlanması hedeflenen Çağlayan Nurol Tower'da ev-ofislerin ortalama metrekare birim fiyatı 5 bin dolar ile 7 bin 500 dolar arasında değişiyor.

Nurol Tower’ın 133 metre yükseklikteki çatı katında bulunan Sky Lounge’u, bir tarafta İstanbul'u ve Marmara Denizini, diğer tarafta ise boğaz manzarasını, İstanbul panoraması ile sunacak.

Nurol Tower'ın gece farklı, gündüz farklı, 360o'lik bir İstanbul manzarasına sahip Sky Lounge bölümünde, özel günler ve davetler ile kutlamalar da gerçekleştirilebilecek.

www.nuroltower.com.tr

444 6496


İclal Süzgün/Konutfırsatları.com


Etiketler:.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.