Mesa İnşaat

Mesa İnşaat

Mesa İnşaat, 1969 yılından itibaren 7 milyon metrekare inşaat, 60 binden fazla konut üretimi yaptı. Şirket, kurulduğu günden itibaren hızlı büyümesini sürdürüyor


Kategori: Konut

Mesa İnşaat, yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere toplam 7 milyon metrekare inşaat ve 60 binden fazla konut üreterek inşaat sektöründe adından söz ettiriyor. Mesa İnşaat, hayata geçirdiği projelerde müşteri birimleri ile oluşabilecek hataları önüne geçiyor. Şirket bu anlamda da sektörde fark yaratıyor.
Mesa İnşaat ilk olarak 1974 yılında Ankara Batıkent projesinde kullandığı tünel kalıp, bugün birçok projede en büyük teknoloji olarak kullanılıyor. Mesa İnşaat, bünyesinde bulunan 4000 çalışanı, 19 şirketi ve 8 tesisi ile başarıdan başarıya koşuyor.
Mesa İnşaat, 1969 yılından gelen tecrübesi ile yaptığı projelerde fark yaratıyor. Şirket, marka ilkesinden ödün vermeden çalışıyor. Ayrıca projelerinde estetiği de önem veren Mesa İnşaat, çocuğa ve çevreye odaklı, kaliteli yaşam alanları üretiyor. Şirket, var olduğu günden itibaren bu üretim şeklinden ödün vermiyor.
Mesa İnşaat, Park Oran Konutları projesini hayata geçiriyor. Park Oran Konutları’nın en büyük özelliği içerisinde spor salonunun bulunuyor olması. Proje toplam 140 bin metrekare alan üzerinde hayat buluyor ve bunun 100 bin metrekaresini yeşil alanlar, bahçeler ve alışveriş merkezi oluşturuyor. Proje kapsamında daire seçenekleri 1+1 ile 5+1 arasında değişiyor.
Şirketin imzasını taşıyan projeler arasında, Mesa Çamlıpark, Mesa Dora Evleri, Doramax, Mesa Yalıkavak Evleri ve Mesa Urla Evleri bulunuyor. Mesa İnşaat, sektörde yol gösterici firmalardan birisi olma yolunda ilerliyor.
www.mesa.com.tr
0312 291 50 00

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.