İzmir Yelken Park'ta 160 bin TL'ye!

İzmir Yelken Park'ta 160 bin TL'ye!

Sivil kentsel dönüşüm projesi örneği olan Yelken Park Evleri Projesi denize ve yeşil alanlara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Konutların fiyatları da 160 bin ile 220 bin TL arasında değişiyor.Yüzde 25 peşinat ödendikten sonra kredi kullanılabiliniyor


Kategori: Konut

İzka İnşaat tarafından hayata geçirilen Yelken Park Evleri Projesi; İzmir'in Bayraklı ilçesinde yükseliyor.
İzmir Yelken Park Projesi'nde konutların fiyatları 160 bin TL ile 220 bin TL arasında değişiyor. Metrekare aynı olmasına karşın varolan fiyat farklılığının sebebi ise konutlardaki manzara ve kat farkı. Yelken Park Projesi'nde ödemelerin yüzde 25'i peşin geri kalan kısmı ise banka kredisi kullanılarak yapılacak.
Kayalık zeminde deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilecek Yelken Park Konut Projesi 2 bloktan oluşuyor. Bloklarda bodrum, zemin ve 20 kattan oluşuyor. Yelken Park Evleri'nde her katta 4 daire olmak üzere 160 daire bulunuyor. Her bir dairenin alanı 170 metrekare olarak belirlendi. Yelken Park'ta daireler 4. kattan itibaren körfez, deniz, doğa ve orman manzarası görüyor.
Yelken Park Evleri'nde site çevresi güvenlikle çevrili olup projede 2 adet yangın merdiveni, sedye asansörü, acil durum asansörü, kablolu yayın sistemi, interkom sistemi, uzaktan kumandalı otopark sistemi bulunuyor. Ayrıca binanın bodrum katında da hobi odası bulunuyor. Hobi odasında bilardo, masa tenisi ve televizyon izleme yeri mevcut.
Yelken Park Projesi'nin dış cephesi mantolama sistemi ile yalıtım sağlayacak. Isı ve ses izolasyonlu çift cam plastik doğrama yapılacak Yelken Park'ta çatılar teras çatı olacak ve ısı ile su yalıtımı da yapılabilinecek. Projede dairelerin kapıları da ahşap görünümlü çelik kapılardan oluşacak. Tavanlarda alçı perdah üzerine plastik boya kullanılacak Yelken Park Evleri Projesi'nde kontonpiyer yapılacak. Salon ve oda zeminlerinde laminat parke yer kaplaması yapılmasının yanı sıra 1. sınıf seramik yer kaplaması kullanılacak ve banyoya Hilton lavabo yapılacak. Banyolar 1. sınıf yerli seramik ve fayans ile kaplanacak. Yelken Park'ın mutfakları da 1. sınıf yerli seramikten oluşacak. Evler doğalgazlı merkezi ısıtma sistemi ile ısınacak.
İzmir Yelken Park Evleri; otobana 250 metre, Çiğli'ye 3 dakika, Karşıyaka merkeze 3 dakika, Bornova'ya 5 dakika,  alışveriş merkezlerine 2 dakika mesafede yer alıyor. Proje otobüs ve dolmuş durakları güzergahı üzerinde bulunuyor.
Sivil kentsel dönüşüm projesi örneği olan Yelken Park Evleri Projesi denize ve yeşil alanlara yakınlığı ile dikkat çekiyor.
0232 363 25 26
www.yelkenparkevleri.com

İzka İnşaat Yelken Park Evleri'nde 220 bin TL'ye!

Yelken Park Evleri'nde 220 bin TL'ye!

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.