İnanlar İnşaat

İnanlar İnşaat

İnanlar İnşaat bir yapı firmasından, çok topluma mesajlar verebilen bir mimari gelişim firması olarak kendisini tanıtmıştır


Kategori: Konut

İnanlar İnşaat mimari yapıların insanlar üzerinde etkisinin olduğunu düşünmüştür ve yapılarındada bunu gözler önüne sermiştir. Yapılarda bulunmayan mimari eksikliklerin hayatına kötü yön vereceğini düşünen İnanlar İnşaat’ın kalite politikası buralardaki eksiklikleri tamamlamaktır.
İnanlar İnşaat her ne koşulda olursa olsun gelişimi arayan ve önyargıda bulunmadan dünyanın heryerinde kendisini insanlığa hizmet etmek için kutsamış bir şirkettir. Çevreye zarar vermeden ve ekolojik dengeyi bozmadan yapılarını inşa eden İnanlar İnşaat prenbilerinden hiçbir zaman vazgeçmemektedir.
İnsanlara doğru yaşamı öğreten alanları sunmak misyonuyla projelerine hayat veren İnanlar İnşaat, herşeyden önce kendisine “İnsan”ı benimsemiştir. Herşeyin insan için olduğunu vurgulayan şirket bu bilinçle yoluna devam etmektedir. Şirket için diğer önemli husus “Doğru” kelimesidir. Şirket yarınki doğrulara kavuşabilmek için, bugünkü doğruları bırakmayarak çalışma hayatına devam etmeyi benimsemiştir.
İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, yaşamları boyunca üzerlerine düşen vazifeyi ellerindeki süre zarfında verimli geçirmeyi hedeflemiştir ve niyetlerinin baki olduğunu açıklamıştır.
İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan 1965 yılında Erzincan’da doğmuştur. 1984 yılında Robert Koleji’nden mezun olan Serdar İnan 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir aile şirketi olan İnanlar İnşaat’ta meslek hayatında başlayan Serdar İnan 1994 yılında İnanlar İnşaat’ın yönetim kurulu başkanı olmuştur. Otomotiv, Enerji ve turizm sektöründede faaliyetleri bulunan Serdar İnan, aynı zamanda Mimar Sinan Mütevelli Heyeti Başkanlığı ve İstanbul İnşaatçılar Derneği’nde başkanvekilliği görevinide sürdürmektedir.
İnanlar İnşaat’ın devam eden projeleri arasında Terzi Baba İlköğretim Okulu Vehbi Hayyat Koleji, Terrace Lido ve Terrace Feri konutları yer almaktadır.
      www.inanlarinsaat.com.tr
             0212 215 54 54
 
 

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.