Hak Yapı

Hak Yapı

Hak Yapı geçmişten gelen tecrübesiyle bugün birçok projenin altına imzasını atıyor. Hak Yapı İnsanları kendini mutlu hissedeceği projeler inşa etme ilkesinden ödün vermeden çalışıyor


Kategori: Konut

Hak Yapı “İnsanların içinde kendini mutlu ve huzurlu hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” misyon olarak benimsiyor ve her projesini bu ilkeden yola çıkarak inşa ediyor. Hak Yapı inşaat içerisinde kullandığı kaliteli malzemeden çok çevresel ve sosyal unsurlara önem vermesi açısından da diğer firmalardan kendisini ayırıyor.
Hak Yapı müşterilerin erken zamanda konutlarına kavuşabilmesi için ve yerleşimlerini sağlaması için projelerini hızlı ve zamanında bitirme stratejisinden ödün vermeden çalışıyor. Hak Yapı bitirdiği projelerle bu konuda güven sağlıyor.
Hak Yapı yüzde 100 müşteri memnuniyetine dayanan bir ticaret anlayışını benimsiyor. Bu sayede Hak Yapı projelerinde müşterilerin isteklerini de dikkate alarak sektörde dikkat çekiyor. Kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerinde de gerçekleştiren Hak Yapı, bu ilke doğrultusunda hedeflerini yükseltiyor.
Hak Yapı projelerini uygun fiyata mal edip yine aynı şekilde müşterilere sunmayı hedefliyor. Yapılan projenin zamanında teslim edilmesi ise şirketin sektördeki saygınlığını arttırıyor. Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük ilkelerini en temel özellikleri olarak gösteren Hak Yapı, tüm projelerinde bu ilkelerle çalışıyor ve bu ilkelerden ödün vermiyor.
Tedarikçileri iş ortağı olarak görmek, yeniliklere açık olmak, iş güvenliğini sağlamak ve çevreyi korumak, kaynakları en verimli şekilde kullanmak, faaliyetleri yasalara uygun olarak düzenlemek, mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak gibi ilkeler Hak Yapı’nın kalite politikasını oluşturuyor.
Hak Yapı Kapari Konutları, Kartal Konut Projesi, Günaydın Konakları firmanın devam eden projeleri,  Topselvi Lüks Konakları, Esenyalı Evleri, Gözdağı Konutları ve Kaynarca Konut Projesi firmanın biten projeleri arasında yer alıyor.
www.hakyapiinsaat.com
    0216 397 67 67
 

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.