Ekşioğlu İnşaat Gayrimenkul

Ekşioğlu İnşaat Gayrimenkul

Ekşioğlu İnşaat, bir aile şirketi olarak, 1940’lı yıllardan beri sektörde varlığını sürdürüyor. Şirket, Türkiye inşaat sektöründe lider firmalar arasında yer alıyor


Kategori: Konut

Ekşioğlu İnşaat, bugüne kadar birçok otel, konut, villa, tatil köyü gibi yüzlerce projenin altına imzasını atıyor. Ayrıca şirket, herkesin ekonomik koşullarını göz önünde bulundurarak projelerini hayata geçiriyor.
Ekşioğlu İnşaat, tüm projelerinde kendi kalitelerinden vazgeçmeden çalışıyor. Şirket, kent stresinden uzak, doğa ile iç içe, sesiz, huzurlu yaşam alanları üretmeyi hedefliyor. Ayrıca şirket, birçok okul, hastane, yol, altyapı, barajlar gibi birçok projeyi hayata geçiriyor.
Ekşioğlu İnşaat, İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı gibi birçok ilde projelerini inşa ediyor. Ekşioğlu İnşaat, insanları güvenli ve huzurlu konut sahibi yapmak ve satış sonrası yatırılan bedelin karşılığını almış mutlu bireyler görmek düşüncelerini, vazgeçilmez ilkeleri olarak görüyor.
Şirket, teknoloji, dizayn, konfor ve çevre düzenlemeleri ile birinci sınıf kaliteleri yapılar üretmek ve bu yapılar zamanında teslim etmek ilkelerini misyon olarak benimsiyor. Şirket kurulduğu günden bu yana bu misyon  doğrultusunda hareket ediyor.
Ekşioğlu İnşaat, müşterilerin beklentilerine ve isteklerine cevap verebilen, güven sağlayan, gelecek zamanlarda da estetikliğini ve sağlamlığını koruyan kalite projeler üretmeyi vizyon olarak kabul ediyor.
Tüm alanlarda takım çalışmasını esas tutmak, çevre bilinci daima sürdürmek, her zaman doğruyu yapmak ve sürekli gelişmek, iş sağlığını her şeyin üzerinde tutmak, projelerin tüm aşamalarında yasalara uymak Ekşioğlu İnşaat’ın çevre ve kalite politikasını oluşturan ilkeler arasında yer alıyor.
Ekşioğlu İnşaat imzası taşıyan projeler arasında, Ekşioğlu Toplu Konut Projesi, Ekşioğlu Yeşil Vadi Projesi, Ekşioğlu City, Ekşioğlu Huzur Kent gibi birçok yapı yer alıyor.
www.eksiogluinsaat.com
       0264 718 83 64

ekşioğlu inşaat,ekşioğlu yapı,ekşioğlu gayrimenkul,ekşioğlu,ekşi oğlu inşaat,ekşioğlu inşaat evleri,ekşioğlu inşaat konutları,ekşioğlu city,ekşioğlu yeşil vadi,huzur kent
.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.