Dumankaya ile ev aramaya son 1.000 TL peşinatla

Dumankaya ile ev aramaya son 1.000 TL peşinatla

Sektörün devlerinden Dumankaya İnşaat, ev arama anlayışını bir tık ileriye taşıyor. 1.000 TL peşin ve 1.000 TL taksitli yeni yıl kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor


Kategori: Konut

Dumankaya İnşaat; hayata geçirdiği projelerle inşaat sektöründe başrol oyuncularından birisi olarak göze çarpıyor. Altyapısının yenilendiği internet sitesiyle ev arama anlayışını değiştiren şirket; 1.000 TL peşinat ve 1.000 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı sunuyor.
Tüketiciler hem Avrupa ve hem Anadolu Yakası’nda yer alan, farklı bütçelere hitap eden, birbirinden değişik konseptleri ile dikkat çeken projelerinden istediklerinde kendilerine uygun konutu internet üzerinden seçme fırsatı elde ederken, 1000 TL peşin, 1000 TL taksitli Yeni Yıl Kampanyasından da faydalanabilecekler.

Dumankaya tüketicilerin tüm Dumankaya projelerine rahatlıkla ulaşacağı, periyodik olarak yayınlanan cazip kampanyaları takip edebileceği, bütçelerine uygun Dumankaya projelerinden istedikleri konutu seçebileceği Dumankaya.com, açılışına özel Yeni Yıl Kampanyası ile sunuyor. 10 Aralık 2011 ve 1 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekli olacak kampanya kapsamında 1000 TL peşinat ve ardından 1000 TL’lik taksit tutarı ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor.
444 7 222
www.dumankaya.com

.
© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.