Dört dörtlük İnnovia projesinin 4. etabı satışta Ev fiyatları 79 bin liradan başlıyor

Dört dörtlük İnnovia projesinin 4. etabı satışta Ev fiyatları 79 bin liradan başlıyor

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, 14 bin konutluk dev yaşam projesi Innovia’nın son etabı olan dördüncü fazı Haziran 2011 itibariyle satışa sunuyor


Kategori: Konut Haberleri
14 bin konutluk dev yaşam projesi Innovia’nın son etabı olan dördüncü fazı bu ay itibariyle satışa sunuldu. Oldukça yoğun ilgi gören İnnovia 1, İnnovia 2 ve İnnovia 3 projesinden sonra İnnovia 4 ile yeni yaşam alanları inşa edecek Yeşil GYO, bir çok avantaj sunuyor. Türkiye’de bir ilk olan “Sil Taksit” fırsatı ile de ev sahibi olma fırsatı sunan İnnovia 4 projesinde yüzde 4 peşinatla ve 4 yıla kadar sıfır faizle vade yapılabiliyor.

2013 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilecek olan İnnovia 4 projesinde 4.750 aile yaşayacak.
Müşterilerine "Yüzde 4 peşin gerisini siz seçin" diye seslenen Yeşil GYO, ev sahibi olmak isteyenlere birçok farklı ödeme seçeneği sunarken kişilere ödemeleri kendi imkânlarına göre ayarlama şansı da veriyor. Satış ofisinde kişiye özel ödeme planı oluşturabilen Yeşil GYO, müşterilerine farklı avantajlar sunuyor.

İnnovia 4'te büyüklükleri 49 ile 59 metrekare aralığında olan 1+1 daireler 79 bin liraya, alanları 91 ile 122 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 139 bin liraya, alanları 120 ile 135 metrekare aralığında olan 3+1 daireler 179 bin liraya alıcılara sunuluyor.

“Dostlarla birlikte” konsepti olarak başlatılan bu özel fırsatın devamı olan “Sil Taksit” avantajı ile Innovia Projesi'nden ev sahibi olduğunuzda, arkadaşınız da Innovia’dan ev aldığında sizin 2 taksit siliniyor. Ayrıca peşin ödemelerde konut bedelinin yüzde 1'lik kısmı iade ediliyor.

375 bin metrekare alana kurulan İnnovia Evleri 4 projesinin toplam satılabilir alanı ise 1 milyon 200 bin metrekare. İnnovia 4 projesinden beklenen gelir 975 milyon TL olarak belirlendi.

Dört dörtlük proje olarak tanımlanan İnnovia 4'te Zen şelaleler, fitness-spa alanı, çocuk oyun alanları, seyir terasları, basketbol, tenis, voleybol sahaları,yürüme, bisiklet ve koşu yolları, bisiklet park alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları yer alacak.

http://www.innovia.com.tr
414 08 00
.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.