Çavuşoğlu Yemenler İnşaat Gayrimenkul

Çavuşoğlu Yemenler İnşaat Gayrimenkul

Çavuşoğlu Yemenler İnşaat 1990’lı yıllardan itibaren gösterdiği başarılı performansla dikkat çekiyor. Şirket hayata geçirdiği birçok projeden başarılı sonuçlar alıyor


Kategori: Konut

Çavuşoğlu Yemenler İnşaat, 1990’lı yıllardan beri sektördeki faaliyetlerini sürdürüyor. Firma, kaliteye dayalı ve tamamıyla güven veren yaşam alanları üretmeyi kendisine amaç ediniyor. Şirket bugüne kadar birçok iş merkezi ve konut projesini başarı ile tamamladı.
Çavuşoğlu Yemenler İnşaat, bulunduğu sektörün insan hayatını doğrudan etkilediğini düşünüyor ve bunun bilinci ile tüm projelerini hayata geçiriyor. Şirket, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürüyor.
Şirket, modern teknoloji ve ileri teknolojiyi birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek yapılar inşa ediyor. Ayrıca Çavuşoğlu Yemenler, projelerinde her bütçeye uygun konutlar inşa ediyor ve yeni yaşam alanları üretiyor.
Çavuşoğlu Yemenler İnşaat’ın devam eden projeleri arasında Yurtoğlu Sitesi yer alıyor. Yurtoğlu Sitesi içerisinde birçok seçenek bulunduruyor. Proje kapsamında kapalı spor salonu, her daireye kapalı otopark, site içi kamelya, site girişi güvenliği, özel yalıtımlı dış cephe gibi birçok seçenek barındırıyor.Proje Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakın bir bölge olan Aydınlı Köyü’nde yükseliyor.
Çavuşoğlu Yemenler İnşaat, tüm projelerinde başarıyı hedefliyor ve bu doğrultuda Türk inşaat sektöründeki hızlı yükselişini devam ettiriyor.
 
www.cavusogluyemenler.com
      0216 493 23 62

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.