Başarır İnşaat

Başarır İnşaat

Başarır İnşaat’ın geçmişi 1995 yılında demir çelik sektöründen başlıyor. Başarır İnşaat son 5 yıldır konut sektöründe ürettiği projelerle dikkat çekiyor


Kategori: Konut

Başarır İnşaat genç, dinamik, ileriyi gören, hızlı ve doğru kararlar alan ekiple projelerini hayata geçiren şirketin başarısısnın altında takım ruhunun yarattığı pozitif sinerji ve yeni ürünler yer alıyor. Başarır İnşaat her geçen gün yeni projelerle çıtasını yükseltiyor.
Sağlam, güvenli, nitelikli, abartıdan uzak,sade ve yalın bir ürün sunumuyla kaliteleri yaşamlar inşa eden Başarır İnşaat, başarılı olduğu projelerden kuvvet alarak yeni projelere hayat vermek için yoluna devam ediyor.
Başarır İnşaat’ın tamamlanmış konut projeleri arasında Helenium Park, Helenium Sun, Helenium Life yer alıyor. Başarır İnşaat’ın tamamlanmış ticari projeleri ise Helenium Plaza ve Başarır Plaza bulunuyor. Başarır İnşat’ın aynı zamanda Çubukçuoğlu, Hacıhan ve Özlem adlı 3 adet apartman projeside bulunuyor. Başarır İnşaat’ın devam eden projeleri arasında Helenium Twins ve Demirtaş İş Merkezi bulunuyor.
Helenium Park projesi 3 bloktan oluşuor ve toplam 108 daire bulunuyor. Her katta 3 daire şeklinde planlanan yapıda daireler 2+1 ve 3+1 olarak projelendirildi. Helenium Sun projesinde ise toplam 5 blok bulunuyor. 211 daireden oluşan projede 24 saat güvenlik, oyun sahaları, açık ve kapalı otopark gibi birçok seçenek mevcut olarak bulunuyor. Helenium Life projesi ise 5 dönüm lük bir arsa üzerine inşa edildi. Bu projede 52 metrekare evden 5+1 çatı dubleksine kadar birçok seçenek sunuluyor.
www.heleniumpark.com
    0216 533 81 81
 

.
© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.