Asmalı Evler görücüye çıktı 308 bin TL ye

Asmalı Evler görücüye çıktı 308 bin TL ye

Bahçeşehir'de hayata geçirilen Asmalı Evler projesinin lansmanı bugün yapıldı. Satışları başlayan projede ev fiyatları 308 bin lira ile 590 bin lira arasında farklılık gösteriyor


Kategori: Konut

'Her Eve Bir Bahçe’ anlayışı ile Bahçeşehir'de yapılan Asmalı Evleri projesinin tanıtımı yapıldı. Bir süredir ön talep sürecinde olan Asmalı Evler'de resmi satış süreci başladı. Dekar DK tarafından inşa edilen Asmalı Evler'de her evin kendine ait bahçesi bulunuyor.

170 adet konuttan meydana gelen Asmalı Evler projesinin yatırım değeri ise 80 milyon TL. 64 bahçeli evden oluşan ilk etabı Kasım 2012 tarihinde teslim edilecek olan projede konut fiyatları 308 bin lira ile 590 bin lira arasında değişiyor.
Asmalı Evler’in 64 konuttan oluşan ikinci etabı  Haziran 2013 tarihinde, 42 konuttan oluşan üçüncü etabı ise Eylül 2013 tarihinde teslim edilecek. Projeden ev sahibi olmak isteyenler konut bedelinin 4'te birini peşin ödüyorlar. Kalan ev bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor.

48 bin 327 metrekare alana kurulan Asmalı Evler projesinde konutlara özel bahçeler, yarı olimpik yüzme havuzu, kafe ve fitness salonunun yer aldığı sosyal tesisler, kapalı ve açık otoparklar, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları gibi alanlar yer alıyor.

0212 465 48 94

http://www.dekaryapi.com

asmalı evler, asmalı evler fiyatları, asmalı evler resimleri, asmalı evler villa, asmalı evleri, asmalı konutlar, bahçeşehir asmalı evler, bahçeşehir asmanlı evler ev fiyatları, bahçeşehir konut projeleri,Dekar Yapı,
.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.