Armutlu Yalova Termal Evleri'nde fiyatlar 69 bin liradan başlıyor!

Armutlu Yalova Termal Evleri'nde fiyatlar 69 bin liradan başlıyor!

Anka Yapı tarafından Yalova Armutlu'da konumlandırılan Termal Evleri projesinde 69 bin liradan başlayan fiyatların yanı sıra devre mülklerinizle takas imkanı da sizleri bekliyor.. Projede teslimler 2013 yılının Mayıs ayında yapılacak...


Kategori: Konut

Anka Yapı tarafından 22 bin metrekarelik alan üzerinde kurulmuş olan Termal Yazlık Evleri projesinde satışlar devam ediyor. 4 ilâ 5 katlı 8 ade blok olarak yükselen proje, Yalova Armutlu'da yer alıyor. Projede devre mülklerle takas yapabilme imkanı bulunuyor. 

Teslimlerinin Mayıs 2013'te yapılması beklenen Armutlu Termal Evleri'nde dört mevsim yaşanabiliyor. Güneş ve rüzgar enerjili elektrik imkanı sunulan Yalova Termal Evleri'nde kapalı termal havuz, açık havuz, çocuk oyun alanları, kameriyeler ve aqua park gibi sosyal donatı alanları mevcut durumda.

Tünel kalıp sistemiyle inşa edilen Anka Termal Yazlık Evleri projesinde 1+1 evler, 69 bin liradan; 2+1 evler, 84 bin liradan; 3+1 evler, 99 bin liradan 2+2 bahçe dubleksleri, 119 bin liradan ve 2+1 çatı dubleksleri ise 139 bin liradan başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

444 38 99 
www.ankagyo.com

Yağmur Başak KARA

Anka Yapı Armutlu Evleri,Anka Yalova Termal,anka yapı,anka gyo,armutlu satılık daire,armutlu konut projeleri
.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.