Ant Yapı

Ant Yapı

Ant Yapı, müşteri odaklı yaklaşımı, yaygın makine kullanımı, yeni teknoloji ve sahip olduğu geniş inşaat malzemesi seçenekleriyle kurulduğu günden bu yana projelerin altından başarıyla kalkıyor


Kategori: Konut

Ant Yapı büyük ölçekli işyeri, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri ve park gibi projeleri inşa ederek kalitesinden söz ettiriyor. Büyüme ve gelişimi daima sürdürme, ayrıca rekabette bir adım önde olma vizyonu ile diğer inşaat firmalarından kendisini ayırıyor. Projeleri belirlenen zamanda, belirlenen koşullarda ve en ucuz maliyetle çözümler uygulama, kalitesinden ödün vermeme, ayrıca müşterilerini iş ortağı olarak görme vizyonu ile Ant Yapı, kendi içerisinde büyüme hedefini de yükseltiyor.
Ant Yapı, sürekli iyileştirme ile maliyetleri bir önceki döneme göre yüzde 10 oranında azaltmak, kaliteden herkes sorumludur anlayışını yerleştirmek ve gelişimini sağlamak, ciroyu yüzde 5 oranında, karlılığı yüzde 10 oranında arttırmak Ant Yapı’nın kalite hedefleri arasında yer alan ilkelerden birkaçıdır.
“Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, şartname ve standartlara uygun şekilde hazırlamak mükemmele ulaşmaktı” kalite politikasıyla her gün daha da yükseğe çıkan hedeflerle Ant Yapı, lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Değer katmak için verimli şekilde çalışmak, sürekli gelişim prensibine göre hareket etmek, tüm yönetim ve çalışanlarla kaliteden sorumlu olmak, ekip çalışmasıyla yaratıcılığı teşvik etmek Kalite Politikasının maddelerinden birkaçını oluşturuyor.
Ant Yapı, bütün projelerinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ilkelerine bağlı kalarak; doğal kaynak kullanımı israfını, çevrenin korunmasını, kirliliğin önlenmesini, atık ve artıkların azaltılmasını çevre politikasının maddeleri ve ana prensibi olarak benimsiyor.
Ant Yapı’nın devam eden projeleri arasında, Antorman, Antriva, Raddison Blu, Çamlıca-Ünalan Ofis-Residence projeleri yer alıyor. Ant Yapı’nın yurtdışı projeleri ise Valovaya Ekmek Fabrikası, Timura Ekmek Fabrikası, Olympia Park, White Gardens, Sky Towers,Expo Center Office Building şeklinde sıralanıyor.
www.antyapi.com
0216 630 67 67

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.