Aktürk Yapı

Aktürk Yapı

Aktürk Yapı, 1978 yılından beri başarılı projeler üretiyor. Şirket, doğru tasarım, teknolojik yenilikleri araştırma ve takip gibi ilkelerden ödün vermeyerek inşaat sektöründeki başarısını bir anlamda açıklıyor


Kategori: Konut

Aktürk Yapı, 1978 yılında girdiği inşaat sektöründe başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Doğru tasarım, teknolojik gelişmeleri yakın takip etme, yeni malzemeleri izleme ve değerlendirme gibi ilkeleri benimseyen ve bunlardan taviz vermeden projelerini hayata geçiren şirket, hedeflerine hızlı adımlarla yürüyor.
Aktürk Yapı, ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği  Yönetim Sistemleri gibi birçok kalite belgesini elinde bulunduruyor.
Aktürk Yapı, koruyucu hekimlik olarak adlandırılan, fitness, spa,sağlık ve rekreasyon gibi birçok aktivite alanını, ileri teknoloji kullanarak projeleri kapsamında kullanıyor.
Aktürk Yapı imzası taşıyan projeler arasında, Çankaya Evler, Teras Evleri, Çankaya Park Evleri, Stüdyo Evleri, Eryaman 1. Etap, Eryaman 5. Etap, OR-AN Aktürk Konutları, Çeşmeler Vadisi, Aktürk Rapsodi Evleri yer alıyor.
Aktürk Yapı imzası taşıyan Çankaya Evleri projesinde toplam 216 konut bulunuyor ve Ankara’nın sembolleri arasında yer alıyor. Teras Evleri projesi ise 65 konuttan oluşuyor. Dikmen Kentsel Dönüşüm projesi çerçevesinde hayata geçirilen, Stüdyo Evler, 96 konuttan oluşuyor.
Aktürk Yapı, konut haricinde, kamu, endüstriyel, ulaşım ve altyapı, askeriye ve çeşitli alışveriş merkezi projelerini de hayata geçiriyor.
www.akturk.com.tr
0312 232 29 16

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.