Ağaoğlu Omak İnşaat

Ağaoğlu Omak İnşaat

Ağaoğlu Omak İnşaat sektördeki yerini başarılı projeler sayesinde sağlamlaştırmaya devam ediyor. Şirket projelerinde kaliteden ödün vermeyerek başarı sağlıyor


Kategori: Konut

Ağaoğlu Omak İnşaat güçlü birikimi ve yaptığı projelerle inşaat sektöründe lider olma yolunda büyük adımlar atıyor. Çağdaş ve Modern yapıdaki projeleriyle Ağaoğlu Omak İnşaat sektördeki farkını ortaya koyuyor. Şirket modern tarzda ve çağdaş şekilde yaşam ve yaşam alanları sunmayı ilke ediniyor.
Şirket sektördeki köklü geçmişinden aldığı güçle yoluna devam ediyor. Ağaoğlu Omak İnşaat geleceğin yerleşim alanlarını inşa etmeyi hedef olarak görüyor ve bu hedefi doğrultusunda çıtasını yükseğe koyuyor.
Uzman kadrosu, mimarları, mühendisleri ve bugünün teknolojisiyle projelerini inşa ediyor. Ağaoğlu Omak İnşaat yaşam alanları yaratırken sosyal anlamda da projelerine katkı veriyor. Çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve insanların sosyal ihtiyaçlarını karşılayan projeler Ağaoğlu Omak imzasıyla yükseliyor.
Ağaoğlu Omak İnşaat’ın projeleri arasında Meşelipark Apartments, ve Meşelipark Apart ve Meşelipark Gold yer alıyor. Meşelipark Apartments ve Meşelipark Apart’ta yaşam devam ediyor. Ağaoğlu Omak İnşaat, Ağaoğlu Gama İnşaat Grup bünyesinde sektördeki yaşamına devam ediyor.
Meşelipark Gold projesi toplam 44 daireden oluşuyor. Daireler 3+1 şeklinde satışa sunuluyor. İçerisinde basketbol, futboli voleybol sahaları, fitness salonu, otopark ve yüzme havuzları bulunuyor. Ayrıca 24 saat güvenliğinde bulunduğu projenin içerisinde özel yürüme parkurları da mevcut olarak yer alıyor.
www.agaogluomak.com
    0216 428 12 96

.
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.