Anasayfa / Yeni Projeler / Kartal Wings Evleri’nde ön talep süreci!

Kartal Wings Evleri’nde ön talep süreci!

Toplam 278 daire ve 9 dükkandan meydana gelen Kartal Wings Evleri’nde ön talep süreci başladı. İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da inşa edilen proje üç blok olarak yükseliyor.


12 bin metrekare arsa alanında hayata geçirilen Kartal Wings projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2 loft konut seçenekleri yer alıyor. Projede ayrıca Fin hamamı, sauna, basketbol sahası, yürüyüş alanları, açık oyun parkı, açık-kapalı yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar mevcut.

2019 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planlanan Wings Kartal projesi, üç blokta toplam 278 daire ve 9 dükkandan oluşuyor. Proje, Umran Yapı & Amad Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.

Wings Kartal Evleri, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 17 kilometre, Pendik Marina’ya 6 kilometre, Kartal sahil yoluna 2 kilometre, metro istasyonuna 2 kilometre ve hızlı trene 1,6 kilometre mesafede konumlanıyor.

Kartal Wings Adres: Petroliş Mah. Serinkuyu Sok. Kartal/İstanbul

Kartal Wings iletişim:

Web: kartalwings.com
Tel: 444 39 82
Sedef Oral/Konutfirsatlari.com


İlginizi Çekebilir!

Akzirve Zeytinburnu Ambarlı Projesi 2020’de teslim! Yeni proje!

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Zeytinburnu Ambarlar’da yükselecek olan Akzirve Zeytinburnu Ambarlı projesi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor.Eğlencede ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir