İstanbul Koru Florya Evleri!

İstanbul Koru Florya Evleri!

İstanbul Koru Florya Evleri, Florya Şenlikköy'de inşa ediliyor. 2013 yılının Aralık ayında tamamlanması beklenen proje, 298 adet konut ile 301 mağazalık alışveriş merkezinden meydana geliyor...


Kategori: Proje Detay
Firma: Metal Yapı Konut-Aydınlı Yapı-Arke
Proje: Koru Florya

Anahtar teslimlerinin 2013 yılının Aralık ayında yapılması beklenen KoruFlorya, yayınlanan reklam filmleri ile dikkat çekiyor. Proje Metal Yapı Konut, Aydınlı Grup, Vizyonlife ve Arke tarafından inşa ediliyor.


3+1'den 7+2'ye kadar 52 farklı tipte toplam 298 adet konuta yer verilen İstanbul Koru Florya Evleri 'nin proje alanı 42 bin 245 metrekare, rezidans alanı 86 bin metrekare ve inşaat alanı ise 280 bin metrekare.


Toplam kapalı alanı 77 bin 500 metrekare olan Koru Florya AVM 'de 301 adet mağaza bulunuyor. 1.500 araç kapasiteli alışveriş merkezinin toplam kiralanabilir alanı ise 60 bin metrekare olarak planlanıyor.


Sosyal alanı 3 bin metrekare, toplam peyzaj alanı ise 20 bin metrekare olan İstanbul Koru Florya Evleri 'nde fitness center, çok amaçlı stüdyolar, yüzme havuzları, hamam, sauna, buhar odaları ve masaj odaları yer alıyor.


İclal Süzgün/Konutfırsatları.com
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.