Gölpark

Gölpark

Gölpark projesi Neo Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Göktürk-Kemerburgaz’a 10 dakika uzaklıktaki Bolluca’da inşa edilen projenin arsa alanı 400 bin metrekare.


Kategori: Konut

2008 yılının Haziran ayında temeli atılan Gölpark projesinde tüm konutların teslimi 2014 yılında tamamlanmış olacak.
Toplam 3 mahalleden oluşan Gölpark İstanbul’un 80 villalık ilk mahallesinin tamamı satılmış, inşaatı tamamlanmış durumda. Gölpark İstanbul’un 3 mahallesinde toplam 230 müstakil bahçeli villa bulunuyor. Aynı arazi içinde bulunan toplam 50 villalık 2. Mahalle’nin satışları ve inşaatı devam ediyor. İki ayda 2. Mahalle’deki 31 villa sahiplerini buldu. Halen diğer villaların satışları devam ediyor. 3. Mahalle’nin inşaatı ve satışı yakında başlayacak.

Gölpark İstanbul’da, her biri müstakil geniş bahçeler içindeki villalar, 190 ile 384 metrekare arasında değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı mimari seçenekleriyle sunuluyor.

İstanbul’un son derece kıymetli, doğasıyla ender arazilerinden birine kurulu Gölpark İstanbul’un 1. Mahallesi toplam 80 villadan oluşuyor.  Mimari konseptleri birbirinden farklı 10 tip villanın yer aldığı 1. Mahalle’de, A Tipi, AC Tipi, B Tipi, C Tipi, D Tipi, E Tipi, F Tipi, G Tipi, H Tipi ve HY Tipi evlerimizin büyüklükleri 278 metrekare ile 412 metrekare arasında değişiyor. İnşaatı ve satışı tamamlanan 1. Mahalle’de hayat yakında başlayacak.

Gölpark İstanbul'da, tamamı satılmış durumdaki 80 villadan oluşan ilk mahallenin sahiplerine kavuşmasının hemen ardından, aynı arazi içindeki 50 villalık ikinci mahallenin de inşaatına başlandı. Her biri müstakil geniş bahçeler içindeki 50 villa, 190 m2 ile 384 metrekare arasında değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı mimari seçenekleriyle sunuluyor. 8 farklı tasarımda dizayn edilen 2. Mahalle villaları, AC Tipi, AY Tipi, C Tipi, D Tipi, H Tipi, J Tipi, L Tipi ve M Tipi olarak adlandırıldı.  Bu mahalledeki en büyük AC Tipi villamızda 4 yatak odası, salon ve yemek odası, 1 çok maksatlı alan, 1 hizmetli / yardımcı odası, mutfak, 5 banyo, vestiyer, çamaşırlık / tesisat odası ve 2 araçlık otopark bulunuyor.2. Mahalle’de bugün AC Tipi, D Tipi, H Tipi, J Tipi, L Tipi ve M Tipi 15 villanın satışı devam ediyor. Diğer evlerin satışı tamamlanmıştır.

90 konutluk 3. Mahalle’nin inşaatına da yakında başlanacak. J – L – M tipi villaların yanı sıra, Gölpark İstanbul projesi içinde özel bir tarzda dizayn edilen 4’lü sıra evler bulunuyor. (S1 – S2 – S3 – S4),  Büyüklükleri 181 metrekare ile 187 metrekare arasında değişen sıra evlerin her birinde 3 yatak odası, salon ve yemek odası, çalışma odası, mutfak, 2 banyo, depo / tesisat odası ve 2 araçlık otopark bulunuyor.

0 212 322 06 00

0 212 685 08 07

www.golparkistanbul.com

.
© 2015 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.