Altın Kuleler Ankara Projesi'nde 115 bin TL'ye!

Altın Kuleler Ankara Projesi'nde 115 bin TL'ye!

Yapımına 1 Aralık 2012 tarihinde Mekan Grup ve Özensan A.Ş. tarafından başlanan Altın Kuleler, 8 Aralık 2012 tarihinde satışa sunuldu. Proje, Ankara'ya bağlı Altındağ bölgesinde yükseliyor...


Kategori: Konut
Firma: Özensan A.Ş.
Proje: Altın Kuleler

Ankara Altındağ'da inşa edilen Altın Kuleler, Mekan Grup ile Özensan A.Ş. imzası taşıyor. Teslimleri 2014 senesinin Eylül ayında yapılacak olan proje, 2012 yılının Aralık ayında satışa çıkarıldı.


25 kat yüksekliğe sahip 4 adet blokta 425 adet konuttan meydana gelen Altın Kuleler Ankara, 17 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Proje alıcılarına 1+1'den 4+1'e kadar 11 farklı tipte konut alternatifi sunuyor.


12 bin metrekarelik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Altın Kuleler Altındağ'da alışveriş ve yaşam merkezine de yer veriliyor. Projenin konut satışları GRS Ancyra tarafından yapılıyor.


Altın Kuleler Ankara Projesi'nde satışı devam eden konutların fiyatı 115 bin TL'den başlıyor. Projeden peşin ödeme ile konut sahibi olunabildiği gibi banka kredisi ile de konut satın alınabiliyor.


Merkezi bir noktada yükselen Altın Kuleler Altındağ Projesi'nde sauna, çocuk oyun alanları, güvenlik, fitness salonu, yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş alanları ve otopark alanı yer alıyor.


İclal Süzgün/Konutfırsatları.com
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.