Adresse Yakuplu Evleri!

Adresse Yakuplu Evleri!

Adresse Yakuplu Evleri, Teorem İnşaat tarafından Beylikdüzü Yakuplu'da inşa ediliyor. Bu yılın Ağustos ayında teslimleri başlayacak olan proje, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlardan oluşuyor...


Kategori: Proje Detay
Firma: Teorem İnşaat
Proje: Adresse Yakuplu

Butik bir yaşam alanı olarak Beylikdüzü Yakuplu'da inşa edilen Adresse Yakuplu Evleri, Teorem İnşaat imzası taşıyor. Yaşamın önümüzdeki Ağustos ayında başlaması beklenen projede satışlar devam ediyor.


54 konuttan meydana gelen Adresse Yakuplu Evleri, bir blok halinde yükseliyor. Bloğu 9 katlı olarak tasarlanan projede 2+1 konutlar 91-119 metrekare ve 3+1 konutlar 140 metrekare.


Kaba inşaatı tamamlanan Adresse Yakuplu Evleri, Marmara Deniz manzarasını görüyor. Metrobüs hattına 5 kilometre olan proje, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika ve Taksim'e ise 27 dakika uzaklıkta.


Adresse Yakuplu Evleri 'nde 91 metrekarelik 2+1'ler 170 bin liradan, 119 metrekarelik 2+1'ler 235 bin liradan ve 140 metrekarelik 3+1'ler ise 255 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Resepsiyon hizmeti sunulan Adresse Yakuplu Evleri 'nde yüzme havuzu, kapalı otopark, açık otopark, teras bar, güvenlik hizmeti, yazlık sinema, kamelya ve fitness center bulunuyor.


İclal Süzgün/Konutfırsatları.com
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.