Anasayfa / Güncel Projeler / 5 adımda ev alana “üste para” başvurusu!

5 adımda ev alana “üste para” başvurusu!

Ev alana “üste para” kampanyasıyla Evdekifirsat.com’da yer alan markalı projelerden ev alanlar önce gayrimenkul şirketiyle pazarlık yapıyor sonra Evdekifirsat.com’a giderek satın aldığı dairenin bedelinin yüzde 4’ünü geri alıyor. İşte 5 adımda ev alana “üste para” başvurusu…


Evdekifirsat.com, ev alana “üste para” dönemini başlattı. Evdekifirsat.com sitesini ziyaret ederek hayalinizdeki evi satın alıyorsunuz. Evdekifirsat.com ise aldığınız evin yüzde 4’ünü nakit olarak size hediye ediyor.

Ev alana “üste para” veren projeler!

Bahçeşehir Evler, Dky On Kâğıthane, Sky Bahçeşehir, Perola Residence, Adım İstanbul, Maslak Mashattan, Avlu Kurtköy, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Teras Evler, Bahçeşehir Vadi, Rings İstanbul, Balkon İstanbul, Parima Ofis Merter, Batışehir, Dky Business Tuzla, Dky Kartal, Erguvan Premium Residence, Evvel İstanbul, Exen İstanbul, İdilia, İlkbahar, İstwest, Itower Bomonti Ofis, İva Flats, İzpark, Kağıthane Ofis Projesi, Yeni Acıbadem, Loft Dragos, Lokum Evler, Mirage, Modern Ümraniye, Pega Kartal, Premier Kampüs Ofis, Q Studio Esentepe, Rings İstanbul, Venezia Mega, Rotamavi Kartal, Tem Vitrin, Toya Downtown, Toya Moda, Toya Next, Toya Vista, Tria Kartal, Tria Maltepe, Seapearl Ataköy ve Mai Residence.

5 adımda ev alana “üste para” başvurusu!

1) Evdekifirsat.com web sitesine tıklayın.

2) Siteye girdikten sonra üstte bulunan arama özelliklerini kullanarak istediğiniz konutu, özelliklerine göre araştırabilirsiniz. Çıkan sonuçta dairelerden herhangi birine tıkladığınızda “üste para” logosuyla karşılaşacaksınız.

3) Bu logoya tıklamanızla birlikte önünüzde bir form açılacak. Formu doldurmanızın hemen ardından size beğendiğiniz ev için “üste para” sertifikası gönderilecek.

4) Size ulaşılması için gereken iletişim bilgilerini verdiğiniz takdirde mutlaka aranacaksınız ve detaylı bilgi için projeye davet edileceksiniz. Gidin, projeyi gezin, pazarlığınız yapn ve indirimlerinizi alın.

5) Sertifikayı aldıktan sonra en geç 15 gün içerisinde ön satış ya da rezervasyon işlemlerinizi tamamlamış olmalısınız. Sertifikayı aldıktan sonra takip eden 60 gün içindeyse tüm satış işlemlerinizi bitirmiş olmanız gerekiyor.

http://www.evdekifirsat.com/

Sedef Oral/Konutfirsatlari.com


İlginizi Çekebilir!

Nef Luxury Living Evleri teslim bilgisi!

Nef Kandilli projesi, Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Projenin Mimari tasarımı Emre Arolat’a ait.Eğlencede büyük indirim! ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir